Kilka miesięcy temu Zac Efron przeprowadził się do Australii. Aktor, który zdobył międzynarodową sławę dzięki jednej z głównych ról w hitowym filmie High School Musical, przyleciał do Byron Bay tuż przed zamknięciem granic w związku z pandemią koronawirusa. Na początku sierpnia okazało się jednak, że gwiazdor czuje się świetnie w Nowej Południowej Walii. Co więcej, ma dość atmosfery panującej w Hollywood i na razie zamierza wracać do Kalifornii, o czym poinformował serwis TMZ. Wszystko wskazuje na to, że Zac Efron odnalazł w Byron Bay nie tylko szczęście i błogi spokój, ale również miłość. Zagraniczne media poinformowały właśnie, że aktor ma nową dziewczynę.

Zac Efron jest zakochany! Z kim spotyka się aktor?

Jak poinformował portal The Daily Telegraph, Zac Efron ma nową dziewczynę. Z kim spotyka się aktor, który kilka miesięcy temu przeprowadził się z USA do Australii? Odtwórca roli Troya Boltona w High School Musical i jego nowa dziewczyna zostali przyłapani, wracając z wycieczki do Thredbo. Według źródła serwisu, gwiazdor spędzał romantyczne chwile z Vanessą Valladares – mieszkanką Byron Bay, którą poznał przypadkiem w lipcu tego roku. Na razie niewiele wiadomo o nowej dziewczynie Zaca Efrona, ponieważ (dotąd) żyła z dala od świata show-biznesu. Vanessa Valladares prowadzi natomiast konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 3700 osób – w naszej galerii (na górze strony) znajdziecie kilka zdjęć z jej profilu.

Warto zauważyć, że liczba jej followersów zaczęła wzrastać w bardzo szybkim tempie po tym, jak o związku Australijki z amerykańskim aktorem poinformowały media na całym świecie. Teraz pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne potwierdzenie związku przez Zaca Efrona i Vanessę Valladares, a także na wspólne zdjęcia pary w mediach społecznościowych.

[QUIZ] Sprawdź, jak dobrze pamiętasz „High School Musical” >>>