Nakefit to najnowszy wynalazek Włocha Sabato Alterio, który razem z ekipą młodych ludzi postanowił ochronić Wasze stopy w sezonie letnim w jeszcze lepszy sposób niż robią to klapki czy espadryle. Wpadli na pomysł stworzenia wegańskiego odpowiednika bosych stóp, czyli nakładki (przyklejanej podeszwy), która ochroni dolną powierzchnię stopy przed różnego rodzaju nawierzchnią. Od teraz wyjeżdżając na egzotyczne wakacje śmiało i bez obaw przed skaleczeniem będziecie mogli biegać po skalistym nabrzeżu. Zapomnijcie także o nieprzyjemnym morskim podłożu czy obawie przed poślizgnięciem się na mokrej nawierzchni na basenie bądź SPA.

RZUCILI PRACĘ I PODRÓŻUJĄ KAMPEREM DOOKOŁA ŚWIATA >>>

Koniec z piaskiem przyklejającym się do stóp, ciągle gubiącymi się klapkami czy skaleczeniami spowodowanymi ostrymi przedmiotami czyhającymi na turystów. Od teraz Wasze stopy ochronią nieprzemakalne, antypoślizgowe i bardzo wytrzymałe przyklejane podeszwy naketfit. Są bardzo wygodne, łatwe w nakładaniu i zdejmowaniu, a co najważniejsze będziecie się w nich czuć bardzo komfortowo. W końcu bieganie na bosaka jest możliwe. 

Jeżeli właśnie zostaliście fanami tego genialnego pomysłu, to śmiało możecie wesprzeć Włochów w realizacji ich marzenia i wprowadzenia nakładek do sprzedaży. Wystarczy, że wspomożecie ich innowacyjną koncepcję na oficjalnej stronie projektu na kickstarter.com. Pomysłodawcy mieli uzbierać 20 tysięcy Euro, aby ruszyć z produkcją, a już na koncie udało im się uzbierać prawie 200 tysięcy Euro. Jak widać pomysł na przyklejane podeszwy okazał się strzałem w dziesiątkę.