Też Wam się zdarza chodzić godzinami po centrum handlowym w poszukiwaniu tych jedynych, idealnych okularów przeciwsłonecznych? Jeżeli tak, to ustalmy jedną rzecz - nie ma nic bardziej nużącego i równocześnie frustrującego. Dlaczego? To bardzo proste - wybrane przez Was modele albo są za duże, za lekkie, za drogie lub po prostu nieładne.

Marka Westward Leaning postanowiła zakończyć ten koszmar. Odwiedzając ich stronę możecie sami zaprojektować swój własny, wymarzony model okularów. Cała przygoda zaczyna od wybrania kształtu obramowania, a dostępne są aż cztery. Gdy już zdecydujemy się na kształt oprawy, wybieramy jej kolor oraz fakturę, może być błyszcząca lub matowa. 

W specjalnym edytorze możemy zmieniać kolor szkła. Do wyboru mamy klasyczne czarne, neonowe w jaskrawych i wyrazistych kolorach (najmodniejsze w tym sezonie) i przygaszone w głębokich, ziemistych barwach. Dodatkowo aby okulary były bardziej spersonalizowane możemy zmienić fakturę ozdobnego elementu umieszczonego na bocznej stronie oprawy. Chłodny metal, ciepłe drewno, szklany błysk lub kamienne motywy.

Jak tłumaczy dyrektor kreatywny marki Robert Denning, niedawno powstała usługa ma na celu bliższe poznanie potrzeb klientów marki. Z przeprowadzonych przez firmę badań wynika, że ich konsumenci mają powyżej uszu narzucane im trendy, które ograniczają ich indywidualność i chcą brać czynny udział w procesie projektowania produktu.

To znakomity pomysł, który spodobał się nawet największym gwiazdom showbiznesu. Okulary marki Westword Leaning noszą Jennifer Lawrence, Olivia Palermo, Rosie Huntington - Whiteley, Alessandra Ambrossio i Selena Gomez! Nie ma na co czekać, zabierajcie się do projektowania!