O Zawe Ashton i Tomie Hiddlestonie znów jest głośno. Ostatnio aktor znany m.in. z filmów Marvela, na czele z „Lokim” potwierdził, że oświadczył się swojej ukochanej. Jestem bardzo szczęśliwy – przyznał w rozmowie z „Los Angeles Times”. Nie wiadomo, jak dokładnie wyglądały zaręczyny i czy gwiazdy planują ślub w najbliższej przyszłości. Natomiast w ubiegłą środę (29 czerwca) okazało się, że przed nimi jeszcze jedna – poważna zmiana. Już niebawem zostaną bowiem rodzicami. 

Zawe Ashton jest w ciąży! Aktorka i Tom Hiddleston zostaną rodzicami

Zawe Ashton jest w ciąży. Informacje na ten temat trafiły do mediów po uroczystej premierze filmu „Mr. Malcolm’s List”, w którym główna zainteresowana całą sprawą gra jedną z głównych ról. Podczas wydarzenia gwiazda miała na sobie przepiękną suknię maxi ze zdobieniami oraz charakterystycznym odcięciem pod biustem, które podkreśliło ciążowy brzuszek. Wyglądała przepięknie w kreacji z metką Sabina Bilenko Couture, balerinach marki Jimmy Choo oraz dopasowanej do całego looku biżuterii. Praca nad suknią dla Zawe była ogromnym przywilejem – przyznała Bilenko w rozmowie z amerykańskim wydaniem serwisu „Vogue”, gdzie zrelacjonowano przygotowania aktorki do wyjścia na czerwony dywan.

Ciąża aktorki została potwierdzona zarówno w artkule opublikowanym na Vogue.com, jak i na innych serwisach. Tom Hiddleston i Zawe Ashton na razie nie zabierają głosu w sprawie. Warto jednak przypomnieć, że gwiazdy, które od około trzech lat tworzą szczęśliwy związek, niechętnie mówią o swoim życiu osobistym. Co więcej, nie publikują wspólnych zdjęć w mediach społecznościowych (profile w popularnych aplikacjach wykorzystują raczej do promocji kolejnych projektów zawodowych) i unikają skandali. Bardzo chronią swoją prywatność. 

Jeśli jesteście ciekawe i ciekawi, jak Zawe Ashton wyglądała podczas premiery „Mr. Malcolm’s List”, zajrzyjcie do naszej galerii. Czeka tam kilka zdjęć z uroczystego wydarzenia.

Tom Hiddleston i Zawe Ashton – historia związku

Co wiemy o związku Toma Hiddlestona i Zawe Ashton? Niewiele, bo – jak wspominałyśmy i wspominaliśmy – para ceni sobie prywatność. Wszystko wskazuje jednak na to, że głębsze uczucie pojawiło się między nimi w 2019 roku, gdy zaczęli razem występować w sztuce „Betrayal”. Około dwa lata później pojawili się razem na gali wręczenia nagród Tony Awards, a tym samym potwierdzili swój związek. Od tamtej pory ich wspólne zdjęcia z imprez branżowych robią furorę w sieci – fani oraz fanki uważają, że gwiazdy bardzo do siebie pasują. To prawdopodobnie dlatego doniesienia o ich zaręczynach, do których doszło na początku 2022 roku, wzbudziły tak pozytywne emocje. Nie ma wątpliwości, że teraz Tom Hiddleston i Zawe Ashton skupiają się nie tylko na planowanym ślubie, ale również na przygotowaniach do narodzin pierwszego dziecka.