W marcu tego roku Zayn Malik i Gigi Hadid zaskoczyli fanów ogłoszeniem o rozstaniu. Oboje wydali oficjalne oświadczenia, informując o tym, że zakończyli swój związek, który trwał od 2015 roku, ale wciąż darzą się szacunkiem. Jednak kilka tygodni później przyłapano ich na randce, podczas której nie szczędzili sobie czułości, a pod koniec czerwca było już pewne, że Zayn i Gigi wrócili do siebie. Publikowali wspólne zdjęcia i nie kryli ze swoim uczuciem.

Zayn Malik napisał miłosną piosenkę o Gigi Hadid

Dzisiaj ma premierę druga solowa płyta artysty, Icarus Falls. Odkąd Zayn opuścił One Direction, wydał debiutancki album Mind of Mine w 2016 roku, który wspiął się na listy przebojów w Stanach Zjednoczonych. Nowy album artysty promują takie single jak Let Me oraz Entertainer, a od kilku dni również utwór There You Are. Piosenka ma romantyczne przesłanie i nie mamy wątpliwości, że opowiada o Gigi Hadid. Wersy: „Tylko Ty mnie znasz w taki sposób / Tylko Ty wybaczasz mi, gdy jest mi przykro / Potrzebuję Cię, kiedy jestem załamany / Kiedy jestem naprawiony / Potrzebuję Cię, kiedy jestem chory / Kiedy jestem zdrowy (…)” chwytają za serce. 

Ciekawe, jak Gigi Hadid podoba się piosenka z nowej płyty jej chłopaka, która powstała specjalnie dla niej. Autorem tekstu do There You Are jest oczywiście Zayn. Już nie możemy doczekać się, aby posłuchać nowej płyty! Mamy nadzieję, że w ramach trasy koncertowej promującej album, artysta weźmie pod uwagę Europę oraz nasz kraj. A gdyby tak Zayn wystąpił na festiwalu Open'er?! Pozostaje nam trzymać za to kciuki! Tymczasem powyżej znajdziecie utwór Zayna Malika, w którym śpiewa o swojej ukochanej dziewczynie, Gigi Hadid