Kiedy wyszło na jaw, że znany z ekranizacji powieści Blanki Lipińskiej „365 dni. Ten dzień” Simone Susinna (niebieskooki model włoskiego pochodzenia o muskularnej sylwetce) i jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek – Magdalena Boczarska zagrają razem w filmie „Heaven in Hell”, internet rozgrzał się do czerwoności. Nie tylko ze względu na tak doborową obsadę, ale i dlatego, że za produkcję odpowiadają twórcy „365 dni”, między innymi reżyser – Tomasz Mandes. A to oznacza, że w filmie najprawdopodobniej nie zabraknie  naprawdę gorących scen i ogromnych emocji. Tym bardziej, że ma to być romans z elementami filmu akcji! 

„Heaven in Hell”: Zdjęcia zakończone!

Zdjęcia do „Heaven in Hell” rozpoczęły się 4 maja tego roku i najwyraźniej poszły bardzo sprawnie, bo... wygląda na to, że właśnie się zakończyły. Tak przynajmniej wynika z opublikowanego na Instagramie przez reżysera, Tomasza Mandesa, filmiku, na którym samochodem wraca z Helu (bo właśnie tam, w nawiązaniu do tytułu, kręcono film) i zachwyca się tęczą i piękną aurą, która pożegnała ekipę. „Niech to będzie znak triumfu” – napisał. Najlepiej zobaczcie sami: 

Pod wideo nie brakuje entuzjastycznych komentarzy, w tym głosu Simone Susinny, który podkreśla, że już nie może się doczekać, by obejrzeć produkcję. Podejrzewamy zresztą, że nie jest w tym odosobniony. 

Simone Susinna, Magda Boczarska i Kasia Sawczuk pokazali pierwsze zdjęcia z planu i fotki zza kulis

Simone Susinna, podobnie zresztą jak jego koleżanki z planu – Magdalena Boczarska i Kasia Sawczuk, z okazji zakończenia prac nad filmem na Helu pokazali pierwsze zdjęcia z planu, a także kilka fotek zza kulis. I trzeba przyznać, że zapowiada się naprawdę hot. Między innymi dlatego, że Susinna wielokrotnie występuje bez koszulki. Nie trzymamy was więc dłużej w napięciu. Po prostu zajrzyjcie do naszej galerii.