Blue Ivy – nowe zdjęcia zadziwiły internautki i internautów

Na nagraniu wykonanym podczas poniedziałkowego meczu finałów NBA w San Francisco, widzimy Blue Ivy obok sławnego i majętnego ojca. Jest ubrana w skórzaną kurtkę, na głowie ma burzę loków, w uszach duże kolczyki, a na ustach – błyszczyk. Bardzo poważna, wydaje się zawstydzona, gdy tata chce jej na oczach wszystkich dać buziaka.

Blue Ivy jest nastolatką, a ty masz tysiąc lat – skomentowała Danielle Cohen w swoim tekście dla „The Cut”. I jest to tak trafne spostrzeżenie, że musieliśmy się nim podzielić.

Na widok zdjęć dziesięciolatki i Jaya-Z internet oszalał. Fanki i fani Beyoncé natychmiast pomyśleli o mamie dziewczynki, a w sieci zaroiło się od zdjęć, na których widzimy obie panie w podobnej fryzurze. Burzę loków Bey nosiła m.in. w 2002 i 2007 roku, teraz córka w pięknym stylu przywraca do łask zapomniany look mamy.

 Blue Ivy jest kopią Beyoncé. One są bliźniaczkami! – czytamy wszędzie. Zresztą nie trzeba czytać, skoro możemy sami zobaczyć (sprawdźcie zdjęcia w naszej GALERII)!

fot. Getty Images

Najstarsza córka Beyoncé i Jaya-Z robi karierę w show-biznesie

To nie pierwszy raz, gdy pojawienie się Blue Ivy Carter w przestrzeni publicznej rozpala internet do czerwoności. Najstarsza pociecha Carterów niejednokrotnie towarzyszyła sławnym rodzicom w oficjalnych oraz  mniej oficjalnych wyjściach –  niemal za każdym razem media rozpisywały się o zaskakujących stylizacjach młodej celebrytki. Od czasu do czasu córka Jaya-Z i Beyoncé jest też bohaterką teledysków do utworów matki. Wystąpiła m.in. – obok takich gwiazd jak Lupita Nyong'o, Kelly Rowland, SAINt JHN czy WizKid – w klipie do piosenki „Brown Skin Girl”. Ten w 2021 roku, podczas 63. ceremonii rozdania muzycznych nagród przyznawanych przez Narodową Akademię Sztuki i Techniki Rejestracji, został wyróżniony Grammy, czyniąc z Blue Ivy drugą najmłodszą laureatkę Złotego Gramofonu w historii branży rozrywkowej.

Pod koniec ubiegłego roku dziewczynkę można było zobaczyć w najnowszej kampanii marki Beyoncé –  IVY PARK x adidas. W spocie wystąpiła w towarzystwie swojej mamy oraz siostry Rumi.  Nie zabrakło jej również w tegorocznym oscarowym występie Bey, w czasie którego wokalistka zaprezentowała nominowany do Oscara utwór „Be Alive” z filmu „Król Ryszard. Zwycięska rodzina” .

Blue Ivy jest po prostu skazana na sukces?