Stylizacja brwi to od jakiegoś czasu jeden z najgorętszych trendów makijażowych. Nic też nie wskazuje, żeby coś w tym temacie miało się zmienić. Nie ma w tym nic dziwnego, bo pięknie wystylizowane i wybarwione brwi po prostu dla wielu osób są kluczowym elementem codziennego make-upu. Obok profesjonalnych zabiegów w gabinetach kosmetycznych na bazie tego trendu wyrosło też wiele kosmetyków, które pozwolą odmienić łuki w domowym zaciszu. Popularność zyskały również dedykowane temu formuły, które są na rynku od lat. Na wyposażeniu kosmetyczki obok podkładu, tuszu do rzęs i pomadki może zatem znaleźć się wielozadaniowy kosmetyk do stylizacji brwi. Już jeden jest w stanie zastąpić nawet dwa zabiegi w gabinecie kosmetycznym. Oba rozwiązania mają jednak plusy i minusy. Analizujemy zatem, co dokładnie może dać żel do brwi, który zastąpi laminację oraz hennę i czy warto zastąpić nim wizytę u ekspertki lub eksperta.

Żel do brwi zamiast laminacji i henny

Fakt, że żel do brwi Revitalash może wiele, uświadomiły nam komentarze na jego temat. To właśnie w nich wybrzmiało, że z powodzeniem może stać się alternatywą dla aż dwóch zabiegów w gabinecie kosmetycznym. Marka nie jest nam obca. Dobrze znamy chociażby odżywkę, której Meghan Markle zawdzięcza swoje długie rzęsy. To jednak nie oznacza, że jednoznacznie mamy do czynienia z kolejnym hitem. Z tego powodu postanowiliśmy przyjrzeć się jej dokładnie. Co dokładnie ma do zaoferowania stylizująco-koloryzujący żel do brwi Revitalash Hi-Def Brow Gel? O kosmetyku nie bez powodu mówi się, że jest wielozadaniowy. Każdorazowa aplikacja pozwala jednocześnie ujarzmić włoski, wymodelować je, a także pokryć kolorem. Do wyboru jest ciemny i jasny brąz. Wykluczona nie jest też opcja bezbarwna, bo i taki żel ma w swojej ofercie marka Revitalash, ale wtedy nie można już mówić o zastępstwie dla henny.

 

 

Revitalash Hi-Def Brow Gel – Opis

Wielozadaniowy żel sprawia, że brwi zostają ujarzmione, odżywione, wymodelowane i pokolorowane.  Dzięki temu zyskujemy nie tylko efekt wizualny. Brwi nie tylko zostają ułożone i stają się wyraziste, ale do tego jeszcze odporne na łamanie. Odpowiada za to technologia miękkich polimerów Soft-flex, pentapeptydy, betaglukan z owsa i lecytyna. Właśnie one wzmacniają i poprawiają kondycję brwi. Dostępny w trzech wersjach żel dodatkowo można dopasować do swoich potrzeb. Ciemnobrązowa i jasnobrązowa formuła to gotowe opcje. Bezbarwny żel natomiast pozwala nie tylko na podkreślenie własnego koloru brwi. Nie jest wykluczone stosowanie go w duecie z kredką. Jak zawsze bowiem chodzi o maksymalne sprostanie oczekiwaniom. Formuła jest trwała i wodoodporna, co sprawia, że sprawdza się przez okrągły rok. Nawet w upalne dni latem. Dzięki wszechstronnym możliwościom kosmetyk jest w stanie zastąpić aż dwa zabiegi u kosmetyczki. Efekt w tym przypadku nie jest jednak długotrwały. Dla jednych może być to ogromną zaletą, a dla innych wadą. To jednak każdy musi rozstrzygnąć samodzielnie.

 

 

Zobacz także:

Revitalash Hi-Def Brow Gel – Jak używać?

Żel do brwi Revitalash Hi-Def Brow Gel posiada aż trzy końcówki. Kluczową rolę odgrywa oczywiście ta wewnątrz kosmetyku, którą aplikujemy produkt. Jednak nie tylko ona przekłada się na efekt końcowy. Z tego powodu najlepiej wykonać stylizację brwi w czterech krokach lub trzech jeżeli poprawki nie są konieczne. Każdy z nich pozwoli, żeby efekt końcowy był jak najlepszy.

  1. Małym grzebykiem przeczesz brwi. Wykonuj ruchy prowadząc go zgodnie z naturalnym ułożeniem włosków.
  2. Następnie użyj żelu, do którego aplikacji najlepsza jest dedykowana temu szczoteczka, która znajduje się w środku kosmetyku. Z jej pomocą rozprowadź go na brwiach ruchem od dołu do góry.
  3. Jeżeli po aplikacji są widoczne miejsca, w których produktu jest mniej niż w innych, to warto powtórzyć czynność i uzupełnić drugą warstwą.
  4. Na koniec warto sięgnąć po grzebyk, żeby nadać brwiom ostateczny kształt.

Revitalash Hi-Def Brow Gel – Opinie

Żel do brwi kojarzy się nam się przede wszystkim z alternatywą dla laminacji. Komentarze na temat kosmetyku Revitalash wskazały nam jednak, że może on przecież nie tylko utrwalać, ale również koloryzować, a wtedy staje się też zamiennikiem henny. Pomimo że efekt nie utrzymuje się tak długo, jak ten z salonu kosmetycznego, to jednak dla wielu osób może to stanowić także zaletę, co potwierdzają opinie na jego temat.

Od kilku lat chętnie wracam do tego produktu! Uwielbiam go i szczerze polecam. Brwi są piękne, gęste i nie trzeba robić henny, mają piękny kolor. Uwielbiam :) – napisała Natalia w sklepie internetowym Topestetic.

Piszę w imieniu mamy, która stosuje żel od wielu miesięcy. Jest bardzo zadowolona. Zrezygnowała całkowicie z henny, na którą chodziła bardzo często. Brwi wzmocnione, naturalne – opisała wrażenia Marta, która również komentarz zamieściła na stronie Topestetic. To kolejne potwierdzenie, że ten żel jest wybierany zamiast henny.

Super konsystencja, bardzo wygodna szczoteczka do nakładania produktu. Kolor niesamowicie naturalny, delikatnie podkreśla włoski i utrwala je na cały dzień. Polecam – zrecenzowała żel w sklepie Topestetic Jana.