Tom Holland i Zendaya zaczęli się umawiać podczas pracy na planie filmu „Spider-Man: Homecoming”, ale jak widać nie dają się klątwie tej produkcji! Długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, choć spekulacje w mediach trwały od dawna. Kiedy jednak aktorka w czerwcu tego roku wrzuciła na swoje instagramowe konto urocze zdjęcie z Tomem z okazji jego urodzin, wszystko stało się jasne i oficjalne! Internet zapłonął z radości. Wszyscy kibicujemy tej parze od roku 2016, kiedy razem weszli na wspomniany filmowy plan. Wszyscy chcieliśmy, by byli razem. No i są. A teraz? Teraz pojawiły się doniesienia o tym, że Tom i Zendaya (#Tomdaya) coraz poważniej myślą o wspólnej przyszłości!

Zendaya i Tom Holland planują wspólną przyszłość. Będzie ślub?

Tom Holland i Zendaya absolutnie planują wspólną przyszłość. Wow! Czy może być bardziej pozytywna wiadomość na temat tej dwójki? Jak donosi źródło serwisu usmagazine.com związek Toma i Zendayi jest poważny i trwały. A zakochani są konkretnie w fazie USTATKOWANIA!

Choć gwiazda „Euforii” i gwiazdor „Spider-Mana” starają się zachować swój związek dla siebie, to jednak od momentu, kiedy w 2021 roku latem zostali przyłapani na pocałunku przez paparazzi, zdają się uchylać rąbka tajemnicy kibicującym im fankom i fanom. Jak choćby Tom, który w wywiadzie dla „GQ” w listopadzie 2021 roku powiedział, że nie może mówić bez zgody ukochanej. Zdradził jednak, że jednym z minusów towarzyszącej im sławy jest to, że tak naprawdę nie mają już kontroli nad prywatnością.

Chwila, o której myślisz, że jest między dwojgiem ludzi, którzy bardzo się kochają, jest teraz chwilą, którą dzieli się z całym światem… – powiedział o swoich doświadczeniach . – To nie jest rozmowa, którą mogę odbyć bez niej… Wiesz, za bardzo ją szanuję, by powiedzieć… To nie jest moja historia. To nasza historia. Porozmawiamy o tym, co to jest, kiedy będziemy gotowi, aby porozmawiać o tym razem – dodał, mając na myśli oczywiście Zendayę.

Przypomnijmy jednak, że chwilę wcześniej, czyli we wrześniu zeszłego roku, także Tom, opublikował zdjęcie z Zen z planu „Spider-Mana” na swoim instagramowym koncie z okazji jej urodzin (zobaczycie je w galerii). To ich wspólne zdjęcie, które zrobiła aktorka przy pomocy analogowego aparatu. Są blisko siebie. I do tego podpis: Moja MJ, najszczęśliwszych urodzin... Tak, wtedy internet zapłonął. Podobnie jak nieco później, w październiku 2021 roku, kiedy Tom wrzucił również na Instagram jedno ze zdjęć ukochanej zrobione w czasie promocji filmu „Diuna”. Opatrzył je emoji z sercami zamiast oczu... Sygnały, sygnały. Jednak oczywiście 100% pewność, co jest między tą dwójką, dała Zendaya, publikując w czerwcu tego roku wspomniane już zdjęcie z okazji urodzin Toma... Też je zobaczycie w naszej galerii. W zamian za to tutaj publikujemy zdjęcie z 2017 roku.

Jeśli faktycznie ta miłość zrodziła się w 2016 roku, to Tom Holland i Zendaya, są już ze sobą dość długo, by się dobrze znać i mieć pewność, że chcą dzielić razem życie. Mamy nadzieję, że mimo swojej skrytości podzielą się z nami zdjęciami z zaręczyn i ślubu!