Zendaya i Tom Holland są jedną z naszych ulubionych par w show-biznesie. Unikają skandali, okazują sobie szacunek, zawsze się wspierają. Ich miłość kwitnie, co doskonale widać na najnowszych nagraniach z koncertu Beyoncé, który odbył się 4 września. Para, która zagrała wspólnie w „Spider-Manie” bawi się w najlepsze, a ich looki to klasa sama w sobie. Wyglądali świetnie. Zresztą, zobaczcie same i sami.

Zendaya i Tom Holland na koncercie Beyoncé. Po raz kolejny udowodnili, że są the cutest

Zacznijmy od szeroko komentowanych stylizacji.

Renaissance World Tour to srebro i metalic, a zatem to właśnie na te kolory najczęściej stawiają fanki i fani w swoich koncertowych outfitach. W przypadku Zendayi nie było inaczej. 27-latka postawiła na świecący, metaliczny komplet złożony z topu, spodni przed kolano i oversizowej marynarki. Do tego pasujące szpilki i biżuteria. Dosłownie błyszczała! Tom postawił na bardziej stonowany, choć niemniej modowy look. Aktor założył klasyczne spodnie z paskiem i obszerną skórzaną bomberkę. Hot!

Kolejną rzeczą, która urzekła fanki i fanów gwiazdorskiej pary jest fakt, że wzięła ona udział w akcji koncertowej – mute challenge. Podczas piosenki „Energy”, gdy wokalistka śpiewa: Look around everybody on mute, wszyscy są cicho i się nie ruszają, co też uczynili Z. & T., a cała sytuacja została oczywiście nagrana. Po kilku sekundach wszyscy zaczynają skakać i tańczyć. Widok skaczącego Toma – bezcenny.

Gwiazdy na urodzinowym koncercie Beyoncé

Show z okazji urodzin Beyoncé stało się prawdziwym zbiorowiskiem najpopularniejszych gwiazd. Oprócz wspomnianych już Zendayi i Toma Hollanda na widowni uczestnicy wypatrzyli również między innymi Hailey i Justina Bieberów, Ayo Edebiri, Lori Harvey, Kendall Jenner oraz… Kylie Jenner i Timothée’go Chalameta!

Ta para z kolei, zaliczyła właśnie swoje pierwsze publiczne wyjście razem i rozpaliła internet do czerwoności. Na filmikach celebrytka i aktor wyglądali na naprawdę zakochanych, a potwierdziły to tylko liczne pocałunki. Jak widać, nie zamierzają już oni ukrywać się ze swoim uczuciem.