To nie pierwszy raz, kiedy Tom Holland podróżuje z ukochaną Zendayą, choć później zostaje w hotelowym pokoju, kiedy ona zadaje szyku na czerwonym dywanie. Zakochana para, jak widać, nie lubi się rozstawać i chce każdą chwilę spędzać razem. Byli kiedyś razem w Paryżu w takiej sytuacji (aktorka była zaposzona na event Valentino), teraz czas na Wenecję. Trzeb przyznać, że te destynacje sprzyjają pielęgnowaniu miłości, bo pełno w nich miejsc idealnych na randkę. Jak wyglądały ich romantyczne przygody we włoskim mieście?

Zendaya i Tom Holland na randce w Wenecji

Zendaya i Tom Holland nadal wolą zwiedzanie Europy w duecie zamiast wspólnego spaceru po czerwonych dywanach. Unikają konsekwentnie większości okazji do chwalenia się uczuciem w blasku fleszy na rzecz romantycznych randek, które mogą być jak z powieści dla młodzieży, ale jednak totalnie nas rozczulają. Też tak chcemy!

Zakochanych można było spotkać jakiś czas temu w  paryskim Luwrze, podczas szalonych nocnych tańców w Las Vegas a ostatnio w Wenecji, kiedy rozkoszowali się pięknym zachodem słońca, płynąc po kanałach.

Para siedziała objęta ciasno ramionami z tyłu taksówki wodnej (niestety nie była to romantyczna gondola, ale to tylko mała rysa na szkle tego słodkiego obrazka, prawda?), a następnie Zendaya pocałowała Toma w policzek na przystani. Do tego przytulali się i nie mogli od siebie dosłownie oderwać! A jeśli już, to tylko po to, aby zapozować z uroczym czarnym szczeniakiem... Chyba powinni sobie takiego sprawić!

Jeśli uważacie, że Zen i Tom przesadzają z romantycznymi randkami w miastach zakochanych, to co powiecie na wspólne wyjście na mecz? 4 maja oglądali pojedynek Lakers-Warriors.

Zendaya błyszczy na evencie Bvlgari w Wenecji

Czy Tom zabrał swoją dziewczynę do Europy, żeby ją rozweselić po tym, jak Los Angeles pokonało Golden State w weekend? Nie! To ona znów zabrała jego. Na zaproszenie Bvlgari Zendaya, jedna z ambasadorek marki, przyleciała do włoskiego miasta na event, podczas którego lśniła w szykownej czarnej sukni Richarda Quinna w stylu złotej ery Hollywood.
 

fot. Claudio Lavenia / Stringer / Getty Images

Zobacz także:

W podobnym duchu prezentowały się również Anne Hathaway czy Priyanka Chopra, które również są twarzami biżuterii Bvlgari. Gwiazda „Diuny” nie pojawiła się na imprezie z chłopakiem u boku, ale na pewno szybko do niego wróciła, by kontynuować romantyczne chwile.

Zendaya i Tom Holland – historia związku

Kiedy Tom Holland i Zendaya zakochali się w sobie i zaczęli spotykać? Nie wiemy, bo ta para strzeże swojej prywatności. Jednak od momentu, kiedy pojawili się razem na planie filmu „Spider-Man: Homecoming” wróżono im miłość, trzymano kciuki za to, że będą w końcu razem. I są! Kilka miesięcy temu zadebiutowali razem na Instagramie, ale wciąż mało wiemy o tym, jak układają swoje wspólne życie. Oczywiście nie brakuje nieprzychylnych głosów, często kuriozalnych: a to, że Tom jest niższy od Zen, a to, że właśnie wszędzie z nią lata albo za nią i jej pilnuje... Serio. My niezmiennie jednak im kibicujemy. Bo to jedna z naszych ulubionych par w show-biznesie, udowadniająca, że najważniejsza jest miłość i bycie razem na wyłącznie własnych zasadach.