Jeśli jeszcze zastanawiacie się, czy Zendaya i Tom Holland są razem, to niech ten tekst będzie dla was odpowiedzią. Chyba nie da się bardziej udowodnić swojej miłości niż w jej stolicy – Paryżu. To właśnie tam widziani byli aktorzy. Choć Tomdaya trzyma swój związek w tajemnicy i rzadko możemy ich zobaczyć razem, to i tak są jedną z naszych ulubionych par! Jak oni to robią?

Zendaya i Tom Holland na randce w Luwrze

Gwiazdy „Spidermana” widziane były razem na, jakże paryskiej, randce w Luwrze. Para trzymała się za ręce i oglądała dzieła sztuki, które znajdują się w jednym z najpopularniejszych muzeów na świecie.

Zarówno Tom, jak i jego dziewczyna wpasowali się w klimat stolicy Francji. Aktor miał na sobie bluzę w biało-czarne paski (so chic!). Zendaya postawiła na luźną koszulową sukienkę w kolorze baby blue i okulary. Włosy spięła, pozostawiając dwa kosmyki z przodu. Kochamy to, jak aktorka zawsze najjaśniej błyszczy na czerwonym dywanie i za każdym razem zachwyca swoimi stylizacjami, a jednocześnie świetnie wygląda w wersji casualowej!

Zakochani przebywają teraz w Paryżu, ale w ostatnich miesiącach mogłyśmy i mogliśmy widzieć ich jeszcze w wielu innych miastach. Swoją drogą – pojechać do Paryża tuż po zakończeniu fashion weeku i ominąć tłumy, paparazzi i większość influencerek i influencerów, po to, aby cieszyć się sobą nawzajem i swoją prywatnością… Genialne!

Zendaya i Tom Holland – coraz więcej wspólnych wyjść

W zeszłym miesiącu para była widziana w Nowym Jorku, gdzie wspólnie spędzała między innymi urodziny gwiazdy „Euforii”. Drugiego września Tom Holland i Zen sfotografowani zostali na Manhattanie podczas wspólnego spaceru po kawę. Dzień wcześniej wybrali się do nowojorskiej restauracji Mamo, aby uczcić święto Zendai.

A jeszcze wcześniej, bo na początku sierpnia, mogłyśmy i mogliśmy czytać o niezwykle romantycznym geście, którego dopuścił się Tom. Przyleciał on bowiem z Nowego Jorku do Budapesztu, gdzie jego ukochana kręciła drugą część „Diuny”. So cute!

Jak widać, mimo że para stara się nie epatować swoim uczuciem i nieczęsto pokazuje się razem publicznie (unika tego nawet na czerwonym dywanie – podczas rozdania nagród Emmy Zendaya pojawiła się na ściance sama), ich miłość kwitnie. A najlepszym tego dowodem jest wspólna podróż do Paryża! Bo gdzie indziej, jak nie właśnie tam, można okazywać sobie uczucia (nawet przesadnie).

Zobacz także:

Czekamy na więcej zdjęć naszych ulubieńców i cieszymy się ich szczęściem!