Kilka dni temu pisaliśmy i pisałyśmy, że jedna z najbardziej hot par w show-biznesie, Zendaya i Tom Holland, powoli myślą o wspólnej przyszłości, zakładaniu rodziny i ślubie. Czyżby ta dwójka uniknęła klątwy miłości MJ i Spidermana? Przypomnijmy, że Zendaya i Tom poznali się na planie filmu „Spider-Man: Homecoming” i, podobnie jak wcześniej Andrew Garfield i Emma Stone oraz Tobby Maguire i Kirsten Dunst, zakochali się w sobie bez pamięci. W przeciwieństwie jednak do wcześniejszych par, młodzi aktorzy wspólnie stawiają czoła wszystkim przeciwnościom losu i nic nie wskazuje na to, by ich miłość miała nie przetrwać próby czasu. 

Media od kilku dni nie mają wątpliwości, że Tom i Zendaya absolutnie planują wspólną przyszłość. Źródło US Weekly informowało wówczas, że para bardzo poważnie myśli o swojej relacji i oboje są już gotowi na podjęcie kolejnych, poważnych kroków. Fani i fanki są za to przekonani i przekonane, że #Tomdaya jest już w początkowej fazie budowania swojego happily ever after.

Tom Holland i Zendaya są już zaręczeni?

Pierwsze doniesienia na temat zaręczyn gwiazdorskiej pary pojawiły się na profilu The Pop Hive na Twitterze. Wpis zebrał dotychczas pół miliona polubień i szybko stał się internetowym viralem, rozprzestrzeniając niepotwierdzoną informację o zaręczynach filmowego Spidermana i jego MJ. 

Niestety, poza tym nie mamy żadnych sprawdzonych źródeł, które mogłyby potwierdzić szczęśliwą nowinę, a na komentarz samych zainteresowanych nie ma co czekać. W końcu Tom i Zendaya unikają rozgłosu i bardzo starają się, by ich życie prywatne nie stało się pożywką dla mediów. Nie bez powodu długo utrzymywali swój związek w tajemnicy, a plotki o miłości potwierdzili dopiero, gdy zostali przyłapani przez paparazzi na gorącym pocałunku. Jednak nawet wówczas ich wypowiedzi były powściągliwe i niechętnie do zdradzania szczegółów relacji.

To nie jest rozmowa, którą mogę odbyć bez niej… Wiesz, za bardzo ją szanuję, by powiedzieć… To nie jest moja historia. To nasza historia. Porozmawiamy o tym, co to jest, kiedy będziemy gotowi, aby porozmawiać o tym razem – powiedział Tom w wywiadzie dla „GQ” w listopadzie 2021 roku.

Również w ubiegłym roku Holland powiedział w rozmowie z magazynem „People” – Chcę zrobić sobie przerwę od kariery aktorskiej i skupić się na budowaniu rodziny. To zdanie jest chyba najlepszym dowodem na to, że 26-latkowie od dłuższego czasu bardzo poważnie myślą o swojej wspólnej przyszłości. Pozostaje nam trzymać za nich kciuki i liczyć na to, że któregoś dnia podzielą się swoimi planami z nami, jednak to dopiero wówczas, gdy będą na to gotowi.