Zendaya lubi eksperymentować z włosami. Co udowodniła w ostatnim czasie zmieniając kolory czy cięcia, ale też testując różne stylizacje. I trzeba przyznać, że gwiazda „Euforii” za każdym razem nas zachwyca! Często nawet wyprzedza trendy. Na jakie zmiany na głowie zdecydowała się tym razem?

Zendaya – nowa fryzura

Na swoim Instastory Zendaya dodała krótki filmik, w którym prezentuje się fankom i fanom po metamorfozie. Czuję się, jakbym obcięła włosy – napisała. Aż tak drastycznie nie było, ale zaszła zmiana! I to w najlepszym możliwym stylu. I robiąca dużą różnicę niewielkim kosztem. Tym razem Zen postawiła na „fresh-faced fringe”, czyli grzywkę, która od niedawna króluje na Instagramie. Dodatkowo, aktorka postawiła na warstwy na swoich włosach średniej długości, przez co są pełne objętości. Mocno też je rozjaśniła. Znana ze swoich ciemnych, brązowych włosów, Zendaya powoli staje się blondynką!

@zendaya / instagram.com

@zendaya / instagram.com

„Fresh-faced fringe” – najmodniejsza grzywka na lato 2022

Zendaya dodała świeżości swojej fryzurze, głównie dzięki grzywce, a dokładnie „fresh-faced fringe”. To właśnie ona, jak i warstwowość nadają objętości włosom i zapewniają efekt rozświetlenia twarzy. Dobra wiadomość – taka grzywką pasuje niemal do każdego kształtu twarzy i każdego rodzaju włosów. Na dodatek jest prosta w stylizacji! Zendaya udowodniła, że nie potrzebne jest długie układanie i stylizowanie, a włosy wyglądają doskonale. Z taką fryzurą po prostu wychodzisz z domu. Włosy układają się same!

Zendaya po raz kolejny pokazała, że wie co aktualnie jest w trendach. Dodatkowo w nowej fryzurze wygląda przepięknie. Jeśli chcecie odświeżyć trochę swój look na lato, zachęcamy, aby pójść w jej ślady. Efekt WOW gwarantowany!

 

Zobacz także: