Zespół Maneskin to bez wątpienia jedno z największych muzycznych objawień ostatnich miesięcy. Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi oraz Ethan Torchio w 2021 roku wygrali 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, wykonując utwór „Zitti e buoni” i pobili serca (nie tylko) fanek, a także fanów rocka z całej Europy, a następnie zszokowali teledyskiem do równie popularnego „I Wanna Be Your Slave”. Łamią stereotypy i otwarcie mówią o tym, co myślą, co jest dla nich ważne. Trudno się więc dziwić, że publiczność ich uwielbia, a bilety na ich koncerty sprzedają się jak świeże bułeczki. Na początku 2022 roku mieli ruszyć w kolejne tournée, w ramach którego mieli zresztą po raz pierwszy wystąpić w Warszawie. Ich plany niestety pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Trasa została przełożona – w końcu poznaliśmy wszystkie szczegóły!

Maneskin wystąpi w Warszawie. Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Członkowie oraz członkini grupy Maneskin mają na swoim koncie już dwa występy w Polsce. Najpierw pojawili się na Polsat SuperHit Festiwal, a następnie zagrali podczas Open'er Park w Gdyni. Oba wydarzenia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem i przyciągnęły prawdziwe tłumy. Trzeci koncert grupy w naszym kraju miał się pierwotnie odbyć 15 lutego 2022 roku w hali COS Torwar. Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio przełożyli jednak nadchodzącą trasę, w tym warszawski koncert. Fani i fanki włoskiego składu muszą uzbroić się w cierpliwość. Nowa data koncertu w ramach Loud Kids Get Louder Tour (znanej wcześniej jako Loud Kids On Tour) to 12 maja 2023 roku.

Maneskin w Polsce 2022 – bilety

Jedyny koncert Maneskin w Polsce w ramach trasy Loud Kids Get Louder Tour od dłuższego czasu jest już wyprzedany. Ceny biletów przedstawiały się następująco:

  • od 199 do 249 złotych za miejsce siedzące na trybunach
  • 229 złotych za miejsce stojące na płycie
  • 299 złotych za miejsce stojące w strefie Golden Circle (najbliżej sceny)

Wszyscy posiadacze biletów na koncert Maneskin w Warszawie powinni otrzymać e-maila od organizatora koncertu, agencji Alter Art, w którym otrzymają link do specjalnego formularza. Należy go wypełnić, aby zachować swój bilet na nową datę koncertu.