Zespół Maneskin to muzyczne objawienie tego roku. Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi oraz Ethan Torchio wygrali 65. Konkurs Piosenki Eurowizji, wykonując utwór „Zitti e buoni” i pobili serca (nie tylko) fanek, a także fanów rocka z całej Europy, a następnie zszokowali teledyskiem do równie popularnego „I Wanna Be Your Slave”. Łamią stereotypy i otwarcie mówią o tym, co myślą, co jest dla nich ważne. Już niebawem wyruszą w trasę koncertową „Loud Kids On Tour", podczas której odwiedzą największe miasta w Europie, w tym Warszawę. Poznaj szczegóły wydarzenia! 

Maneskin wystąpi w Warszawie! Kiedy i gdzie odbędzie się koncert?

Członkowie oraz członkini grupy Maneskin mają na swoim koncie już dwa występy w Polsce. Najpierw na Polsat SuperHit Festiwal, a następnie podczas Open'er Park w Gdyni. Oba cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Przyciągnęły prawdziwe tłumy. Jak się okazuje, Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi i Ethan Torchio już niebawem powrócą do Polski. Tym razem wystąpią w Warszawie w ramach europejskiej trasy koncertowej „Loud Kids On Tour". To będzie ich pierwszy koncert w stolicy. Wydarzenie zaplanowano na 15 lutego 2022 roku w COS Torwar. 

Maneskin w Warszawie – bilety

Kiedy będzie można kupić bilety na pierwszy koncert Maneskin w Warszawie? Szybciej niż mogłoby się wydawać. Limitowana przedsprzedaż (tylko dla posiadaczy / posiadaczek voucherów w AlterSklepie i członków / członkiń AlterKlubu) ruszy już w najbliższy wtorek, czyli 28 września 2021 roku o godz. 12:00. Natomiast otwarta sprzedaż wystartuje dwa dni później, a konkretnie 30 września 2021 roku w samo południe. Warto zaznaczyć, że dostępne będą dwa rodzaje biletów. A mianowicie Standard i Health Pass. Jeśli chodzi o drugi z wymienionych, to bilety dla osób, które w dniu koncertu będą posiadały ważne certyfikaty na szczepienia przeciw Covid-19. 

Maneskin w Polsce 2022 – ceny i rodzaje wejściówek

Ceny biletów na jedyny koncert Maneskin w Polsce w ramach przyszłorocznej trasy przedstawiają się następująco:

  • od 199 do 249 złotych za miejsce siedzące na trybunach
  • 229 złotych za miejsce stojące na płycie
  • 299 złotych za miejsce stojące w strefie Golden Circle (najbliżej sceny)