Gala rozdania Złotych Globów 2024 odbyła się 7 stycznia. Na wydarzeniu pojawiła się plejada gwiazd, która zamieniła czerwony dywan w wybieg mody. Królowały metalik i błysk, najbardziej hot kolor sezonu - czerwień i nowy trend - kokardy. Nie zabrakło Margot Robbie w różowej sukience, niczym Barbie, Taylor Swift w zielonej metalicznej kreacji czy Seleny Gomez właśnie w czerwieni. Zebrałyśmy najlepsze, najbardziej efektowne i najbardziej ciekawe stylizacje z jednego z najważniejszych filmowych wydarzeń w branży. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy.

Złote Globy 2024 – które gwiazdy zachwyciły nas swoimi stylizacjami najbardziej?

Musimy przyznać, że tegoroczne Złote Globy przejdą do historii pod względem modowym. Gwiazdy zachwyciły swoimi kreacjami, a niektóre z nich miały symboliczne znaczenie. Nie jest chyba zaskoczeniem, że Margot Robbie, która wcieliła się w postać Barbie, wybrała sukienkę inspirowaną lookiem Barbie Superstar z 1977 roku. W błyszczącym różu wyglądała obłędnie.

Jennifer Lopez z kolei zachwyciła w sukni w kolorze baby pink, z rękawami w postaci kwiatów. Naszą uwagę niewątpliwie przykuła też Gillian Anderson, która postawiła na zniewalającą kremową kreację. Aktorka wyglądała, jak bogini. Nie możemy nie wspomnieć też o Meryl Streep, która na wydarzenie wybrała cekinowy look złożony z długiej spódnicy i marynarki, pod którą włożyła białą koszulę z kokardą. Klasa.

Jennifer Aniston zaskoczyła swoją nową fryzurą. Aktorka skróciła włosy, przez co znowu wygląda, jak Rachel Green. W czarnej sukience do ziemi prezentowała się naprawdę elegancko. Gwiazdy nie zrezygnowały również z prześwitujących stylizacji. Na takie postawiły między innymi Emma Stone, Hunter Schafer, Kate Beckinsale czy Florence Pugh, która znana jest z tego, że lubi odsłaniać swoje ciało na czerwonym dywanie i nie tylko.

Poniżej przedstawiamy najpiękniejsze looki z tegorocznej gali rozdania Złotych Globów. Enjoy!