Szykujesz się na randkę albo wieczorne spotkanie z przyjaciółkami. Wybierasz bieliznę, sukienkę albo top czy body i jeansy. Tańczysz w rytm ulubionej muzyki. Robisz wyjściowy makijaż. Kropką nad i jest spryskanie się perfumami, często innymi od tych, których używasz na co dzien. Takimi, które współgrają z twoim nastrojem: chęcią przygody, zmysłowego tańca, intrygujących rozmów, flirtu... Potrzebujesz zapachu, który podkręci twoją energię, doda animuszu, będzie ciekawił, rozwijał się na skórze niczym miłosny eliksir, który oczaruje każdego, pozostanie w pamięci na długo. Znamy takie perfumy, dla których można stracić głowę. Takie, które podbiją twoje libido i będą wodziły na pokuszenie. 

Zmysłowe perfumy, które wodzą na pokuszenie: Byredo Rouge Chaotique

Na początku urzekająca słodycz. Ale niech was nie zmyli, bo są tutaj także wytrawne nuty. Rouge Chaotique, nowa kompozycja od Byredo, w zasadzie ekstrakt perfum o przepięknym kolorze, który na myśl przywodzi tajemniczą i potężną miksturę. Jest smakowity, nie brakuje w nim afrodyzjaków: syropu daktylowego, śliwki, porzeczki, czekoladowej praliny. Wszystko to zostało doprawione drogocennym szafranem – metalicznym, skórzanym, ale i świetlistym. Ogień pod tym wywarem zapewniają drzewo agarowe i korzenna paczula. Wystarczy kropla tego ekstraktu, aby pobudzić apetyt na doznania.

materiały prasowe

Zapach znajdziecie w perfumeriach Galilu i na galilu.pl.

Zmysłowe perfumy, które wodzą na pokuszenie: Bohoboco Yellow Rose & Incense

Perfumy YELLOW ROSE • INCENSE od BOHOBOCO • PERFUME uzależniają i niesamowicie pociągają. Być może to zasługa kontrastowych nut, które konkurują ze sobą o naszą uwagę, nie pozwalają o sobie zapomnieć. Najpierw ostre, intensywne aromaty goździków, potem mistyczne kadzidło, piżmo czy bursztyn. Ale oczywiście króluje tutaj wyjątkowa woń róży oraz oud z uprawianego w pustynnym otoczeniu drzewa agarowego. Ten zapach sprawia, że chcemy się zatracić, wołamy: chwilo trwaj i czerpiemy z życia pełnymi garściami, pozwalając przemówić naszym instynktom.

Zmysłowe perfumy, które wodzą na pokuszenie: Nasomatto Black Afgano

Nasomatto Black Afgano został stworzony, by zaskakiwać i doprawiać naszą codzienność szczyptą namiętności. Stawiając na ten ciemny jak atrament zapach, spowijasz się dymem, skórą, oparami haszyszu i tytoniu. Możesz poczuć się jak za czasów dawnej bohemy. Z tym że nie jesteś tam muzą czy ozdobą zaledwie, lecz rozdajesz karty. Uwodzisz. Co więcej, Black Afgano to mocna i trwała kompozycja, która na długo stapia się z zapachem naszej skóry. Otwiera się akordami wytrawnego zielonego aromatu konopi (cannabis). Uzupełniają go nuty żywiczne i drzewne, zmieszane z tytoniem i gorzkim aromatem prażonej kawy. Ciemne zapachy drzewa agarowego i kadzidła przenoszą kompozycję do wnętrza arabskiej palarni. Rezultatem jest odurzający zapach, który musi znaleźć właściwą osobę.

materiały prasowe

Zobacz także:

Nasomatto Black Afgano znajdziecie w perfumeriach Mood Scent Bar.

Zmysłowe perfumy, które wodzą na pokuszenie: Tom Ford Cafe Rose

Róża, ale w nieoczekiwanym połączeniu z kawą. Tom Ford Café Rose to zmysłowość w czystej postaci, zaskoczenie, które szybko ustępuje miejsca oczarowaniu. Esencje z róży i czarnej kawy odkrywają przed nami sensualną głębię, podczas gdy nuta ylang ylang roztacza iskrzącą się kwiatowość. Kolendra, paczula i kardamon wnoszą korzenne ciepło do akordów żywicy kadzidłowca oraz drzewa sandałowego. W tym zapachu kryje się czar i pewna tajemnica, która pociąga, którą chce się odkryć. I taka, która zawiera tez w sobie obietnicę poranka przy świeżo zaparzonej kawie. A przy tym jest to zapach elegancki i po prostu piękny.

 

materiały prasowe