Jak ma na imię trzecie dziecko Blake Lively i Ryana Reynoldsa! Tajemnicę ujawniła Taylor Swift

Blake Lively i Ryan Reynolds to jedna z najsympatyczniejszych i najpiękniejszych par w show-biznesie. A także najbardziej zgodnych – nie licząc oczywiście drobnych uszczypliwości, które dla żartu robią sobie w social mediach. Sekretem ich szczęśliwego związku jest łącząca ich przyjaźń (o tym, że to podstawa wielokrotnie mówili w wywiadach), poczucie humoru, a także to, że chronią swoją prywatność. 

To właśnie dlatego, kiedy na świat przyszło trzecie dziecko Blake Lively i Ryana Reynoldsa, para nie śpieszyła się by, ogłosić to światu – o tym, że Blake Lively urodziła dowiedzieliśmy się dopiero miesiąc później, w październiku 2019 roku. I choć ujawniono wówczas płeć dziecka – gwiazda urodziła dziewczynkę – jej imię wciąż trzymano w tajemnicy. Aż do teraz.

Sekret Lively i Reynoldsa ujawniła ich przyjaciółka Taylor Swift, i zrobiła to za sprawą swojego najnowszego, ósmego już albumu „Folklore”, który niespodziewanie wydała w tym tygodniu! W jednej z piosenek śpiewa bowiem o James i Inez (dwóch starszych córeczkach Blake i Ryana) oraz o... Betty – i to właśnie tak najprawdopodobniej nazywa się właśnie najmłodsza, trzecia pociecha gwiazdorskiej pary. 

Betty Reynolds – tak nazywa się trzecia córka Blake Lively i Ryana Reynoldsa

Ryan Reynolds zachęcał do posłuchania piosenki na swoim InstaStory, wygląda więc na to, że on i jego żona, dojrzeli do tego, by imię wyszło na światło dzienne. W końcu jest ładne i bezpretensjonalne, czyż nie?

Teraz tylko ciekawi jesteśmy, jak dziś wygląda trzecie córeczka pary, bo o ile ze starszymi dziewczynkami para pojawiała się od czasu do czasu na czerwonym dywanie, teraz jakby zapadła się pod ziemię. Para pokazała tylko jedno zdjęcie dziecka i zrobiła to  miesiąc-dwa miesiące po narodzinach. W dodatku zgrywus Reynolds zamalował córeczce twarz, tak by nie było nic widać. Co stało się pretekstem do powstania niezliczonej ilości memów. No cóż, nie spodziewaliśmy się niczego innego.