Wystartowała czwarta już edycja hitowego randkowego show prowadzonego przez niezastąpioną Klaudię El Dursi. W ekipie znajdującej się na rajskim Zanzibarze znalazł się między innymi Łukasz Hryniewicki. Co o nim wiemy?

Łukasz Hryniewicki – wiek, pochodzenie

Łukasz jest 28-latkiem, który mieszka w Belgii od 2. roku życia, przez co mówi biegle w trzech językach. Lubi podróże, siatkówkę, muzykę i dobre jedzenie. Nie kryje się z tym, że jest narcyzem i musi zerknąć w każde lustro, które spotka na swojej drodze. To typ imprezowicza - radosnego, towarzyskiego i otwartego. Mimo to, niektórzy postrzegają go, jako niedostępnego. Może to przez wzrost i posturę? Na pewno mocno stąpa po ziemi. Potrafi też podtrzymać napięcie w każdej sytuacji. Zapowiada się interesująco!

Łukasz Hryniewicki – kariera

Łukasz jest ochroniarzem oraz sprzedawcą. Czy znajdzie się kobieta, która ściągnie go do Polski? Szanse ma na to wysoka, ciemnowłosa kobieta o pełnych kształtach. Musi jednak dotrzymać mu kroku w imprezowaniu! Łukasz szuka dziewczyny otwartej i uśmiechniętej, która nie zrobi mu afery z byle powodu, i która będzie w stanie mu zaufać.

Łukasz Hryniewicki – Instagram

Łukasz dostępny jest na Instagramie pod nazwą @lukaszhr_ i już może pochwalić się 8 tysiącami obserwatorów. Dołączycie do nich?