Małgorzata Socha jest jedną z najpopularniejszych aktorek. Uwielbiana przez polską publiczność rozpoczęła swoją karierę kilkanaście lat temu, a popularność zdobyła dzięki roli Violetty w BrzydUli. Socha gra głównie w serialach, takich jak Na Wspólnej czyt Przyjaciółki. Występuje również w teatrze, m.in. w spektaklu Zagraj to jeszcze raz, Sam w teatrze 6. piętro w Pałacu Kultury i Nauki. Oprócz sukcesów w życiu zawodowym, jest również szczęśliwą żoną inżyniera Krzysztofa Wiśniewskiego. Para pobrała się w 2008 roku.

Do obsady serialu „Przyjaciółki” dołączyła piąta bohaterka! >>>

Aktorka jest także mamą dwóch dziewczynek, 5-letniej Zosi i 1,5 rocznej Basi. Mimo tego, że dość późno zdecydowała się na macierzyństwo – po raz pierwszy została mamą w wieku 34 lat, świetnie odnalazła się w nowej roli. W jednym z wywiadów zdradziła, że zawsze marzyła, aby mieć trójkę dzieci, a teraz to pragnienie się spełni! W połowie marca Małgorzata Socha potwierdziła plotki dotyczące tego, że jest w ciąży.

Małgorzata Socha jest w ciąży! Znamy płeć dziecka

Według nieoficjalnych informacji magazynu Party, 38-letnia aktorka i jej mąż Krzysztof Wiśniewski powitają na świecie kolejną córkę! Termin porodu to przełom sierpnia i września, czyli już za około 3 miesiące! Socha każdą ciążę znosiła bardzo dobrze i do ostatnich tygodni była aktywna zawodowo. Obecnie pracuje na planie 12. sezonu Przyjaciółek. Zrezygnowała jedynie z występowania w teatrze, ale podejrzewamy, że niedługo po narodzinach trzeciej córki wróci do grania na deskach teatru 6. piętro.