Z czego znana jest Kim Kardashian? Oprócz seks taśmy i bycia żoną Kanye'go Westa, sławę przyniosły jej również zdjęcia nagich pośladków. Nie są to byle jakie pośladki. Gwiazda słynie ze swoich ponętnych kształtów, a eksponowanie ich opanowała do perfekcji.

"Booty pics", dzięki niej, to jedne z najchętniej wstawianych zdjęć na portalach społecznościowych. Nie ważne jak prosto to brzmi i wygląda, okazuje się, że trzeba się nieźle powyginać, by otrzymać perfekcyjne zdjęcie.

Na pewno niejednokrotnie zastanawialiście się jakim cudem jej ciało, tak nienaturalnie duże, prezentuje się tak zmysłowo na zdjęciach. Dzięki fińskiej blogerce zajmującej się profesjonalnie fitnessem, w końcu znamy odpowiedź na to pytanie.

Sara Puto dość niedawno zaczęła swoją przygodę z mediami społecznościowymi, a już zgromadziła wokół siebie sporą grupę fanów. Inaczej być nie mogło, skoro jeden z jej ostatnich wpisów dotyczył właśnie "booty pic".

W odróżnieniu od wielu osób, Sara nie planowała chwalić się swoimi pięknymi kształtami. Pozując w jednoczęściowym stroju kąpielowym chciała zwrócić uwagę, jak wielką krzywdę dla naszego świata wyrządzają osobowości typu Kim Kardashian. Większość młodych dziewczyn, nieświadomych swojego ciała, poszukuje ideałów pośród zdjęć gwiazd, które tylko na pierwszy rzut oka wydają się być naturalne. Niestety, rzeczywistość wygląda zupełnie inaczej. Strój, światło, a szczególnie pozycja, niesamowicie wpływa na wygląd naszego ciała.

Gwiazdy to również ludzie. Pod całym tym blichtrem i sławą kryją się prawdzie wady i niedociągnięcia, o których nie mówi się głośno. Nie nakręcajmy się na idealną pupę Kim K. lub kolejną zaskakującą fryzurę Rihanny. W swoim poście blogerka zachęca wszystkich, aby przestali patrzeć na innych i skupili się na sobie, ponieważ nie ma rzeczy nieosiągalnych. Szczególnie jeżeli motorem naszego działania jest niezachwiana wiara w siebie.