Żona Aleca Baldwina, Hilaria Baldwin opublikowała szczery i wzruszający post na Instagramie. Partnerka 61-letniego aktora wyznała, że ona i jej mąż spodziewają się kolejnego dziecka. Niestety jednocześnie napisała, że czuje, iż prawdopodobnie doświadcza poronienia. Postanowiła podzielić się tą smutną wiadomością ze światem, aby znormalizować kwestię poronienia. Kilka dni temu Hilaria dodała zdjęcie, na którym jest w samej bieliźnie i trzyma się za niewielki, wystający brzuch. W pierwszych słowach postu na Instagramie poinformowała, że prawdopodobnie poroni, ale zawsze obiecywała sobie, że jeśli znów zajdzie w ciąże, podzieli się z fanami tą wiadomością wcześnie, nawet jeśli oznacza to publicznie cierpienie. „Nie chcę tego ukrywać tylko dlatego, że to nie jest tak pozytywne i błyszczące jak reszta. Myślę, że ważne jest, aby pokazać prawdę, ponieważ moim zadaniem jest pomagać innym, będąc autentyczną i otwartą”.

Justin Bieber potwierdził, że Hailey Baldwin jest w ciąży! Fani są kompletnie zdezorientowani! >>>

Hilaria Baldwin opublikowała ważny wpis na Instagramie o poronieniu

Żona Aleca Baldwina postanowiła na swoim przykładzie pokazać i uświadomić innych, jak wygląda poronienie i co dzieje się wtedy w ciele kobiety oraz co przeżywa. „W pierwszym trymestrze ciąży jest tyle tajemnic. Niektórym się udaje, ale osobiście uważam to za wyczerpujące. Jestem zmęczona, moje ciało się zmienia. I muszę udawać, że wszystko jest w porządku - a naprawdę nie jest. Nie chcę dłużej udawać. Mam nadzieję, że rozumiecie”. Dodała również, że embrion ma bardzo słabe serce i jedyne, co mogą zrobić, to czekać.

„Nie czuję wstydu z powodu tego doświadczenia. Chcę przyczynić się do normalizacji poronienia i usunięcia z niego piętna”. Hilaria na koniec swojego postu podziękowała wspaniałemu lekarzowi, swoim przyjaciołom oraz rodzinie na wsparcie. Cieszymy się, że na Instagramie coraz częściej pokazuje się prawdę i mówi o ważnych rzeczach, które dotyczą tak wiele z nas.

Alec i Hilaria Baldwin są małżeństwem od 2012 roku, wzięli ślub po roku spotykania się. Mają razem czwórkę dzieci: Carmen Gabrielę, która ma 5 lat, 3-letniego Rafaela Thomasa i 2-letniego Leonarda Angela Charlesa. Natomiast niecały rok temu zostali rodzicami Romeo Alejandra Davida. Trzymamy kciuki za Hilarię Baldwin i jej rodzinę w tym ciężkim okresie. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I want to share with you that I am most likely experiencing a miscarriage. I always promised myself that if I were to get pregnant again, I would share the news with you guys pretty early, even if that means suffering a public loss. I have always been so open with you all about my family, fitness, pregnancies...and I don’t want to keep this from you, just because it isn’t as positive and shiny as the rest. I think it’s important to show the truth...because my job is to help people by being real and open. Furthermore, I have no shame or embarrassment with this experience. I want to be a part of the effort to normalize miscarriage and remove the stigma from it. There is so much secrecy during the first trimester. This works for some, but I personally find it to be exhausting. I’m nauseous, tired, my body is changing. And I have to pretend that everything is just fine—and it truly isn’t. I don’t want to have to pretend anymore. I hope you understand. So, this is what is going on now: the embryo has a heartbeat, but it isn’t strong, and the baby isn’t growing very much. So we wait—and this is hard. So much uncertainty...but the chances are very, very small that this is a viable pregnancy. I have complete confidence that my family and I will get through this, even if the journey is difficult. I am so blessed with my amazing doctor, my dear friends, and my loving family...My husband and my four very healthy babies help me keep it together and have the perspective of how truly beautiful life is, even when it occasionally seems ugly. The luck and gratitude I feel that I am my babies’ mommy, is wonderfully overwhelming and comforting. In your comments, please be kind. I’m feeling a bit fragile and I need support. I’m hoping, that by sharing this, I can contribute to raising awareness about this sensitive topic.

Post udostępniony przez Hilaria Thomas Baldwin (@hilariabaldwin) Kwi 4, 2019 o 6:47 PDT