Wiele gwiazd wykorzystało wczorajszy Prima Aprilis do tego, żeby zażartować sobie ze swoich fanów (a także portali plotkarskich). Mimo tego, że wszyscy doskonale wiedzieliśmy, jaki był wczoraj dzień, to wielu celebrytom udało się wkręcić nawet kilka milionów osób. Na niewinny dowcip zdecydował się między innymi Justin Bieber, który na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie USG (znajdziecie je w naszej galerii), a tym samym poinformował fanów, że on oraz Hailey Baldwin już niedługo zostaną rodzicami. Fani dość szybko przypomnieli sobie, jakie mamy święto i uznali post na Instagramie wokalisty za głupi żart. I wtedy Justin Bieber zaskoczył wszystkich! Piosenkarz poinformował bowiem, że to nie jest Prima Aprilis, a Hailey Baldwin naprawdę jest w ciąży!

Justin Bieber potwierdza, że Hailey Baldwin jest w ciąży!

Niespełna godzinę po tym, jak na profilu Justina Biebera pojawił się skan USG, wokalista opublikował kolejne zdjęcie. Widzimy na nim leżącą w gabinecie lekarskim Hailey Baldwin, która delikatnie obejmuje swój lekko zaokrąglony brzuch. Obok modelki stoi lekarz oraz pielęgniarka, całość prezentuje się niezwykle profesjonalnie i realnie. Do tego wymowny opis, dodany przez wokalistę: If U thought it was April fools. Fani dosłownie oszaleli! Nie spodziewali się bowiem, że Hailey Baldwin i Justin Bieber naprawdę spodziewają się dziecka. Część z nich nie uwierzyła jednak (rzekomemu) przyszłemu tacie – podejrzewali, że to kolejny żart ich idola. Mieli rację?

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

If U thought it was April fools

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Kwi 1, 2019 o 1:24 PDT

 

Justin Bieber zatrzymany przez policję. Co się stało? >>>

Justin Bieber żartuje ze swoich fanów - na wokalistę spadła fala krytyki!

Okazuje się, że jeden żart na Prima Aprilis, to dla Justina Biebera zdecydowanie za mało. Pod koniec dnia wokalista dodał następne zdjęcie – również USG. Jednak nie przedstawia ono dziecka, ale… małego psa. Fani nie kryli rozczarowania, a nawet oburzenia. Internauci uważają, że ciąża nie jest najlepszym tematem do żartów i całkowicie skrytykowali zachowanie Justina Biebera. Dostało się również jego żonie – na profilu Hailey Baldwin także pojawiły się negatywne komentarze, sugerujące, że modelka powinna wpłynąć w pewien sposób na swojego męża i powstrzymać takie zachowanie.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber) Kwi 1, 2019 o 2:12 PDT

Czy Hailey Baldwin jest w ciąży? Fani są zdezorientowani!

Trzecie zdjęcie (oraz jego opis: Wait omg is that a,,, APRIL FOOLS) wyraźnie wskazuje na to, że Hailey Baldwin i Justin Bieber nie spodziewają się dziecka. Jednak mimo tego, wiele osób sądzi, że coś jest na rzeczy! Fani są kompletnie zdezorientowani i nie wiedzą, co mają myśleć o żartach wokalisty. Część z nich sądzi, że już niedługo (nawet w przeciągu kilku najbliższych dni) The Biebers mogą oficjalnie potwierdzić informacje dotyczące – tym razem prawdziwej - ciąży. W sieci krąży też coraz więcej teorii spiskowych dotyczących „stanu błogosławionego” Hailey Balwin. W końcu wizyta w gabinecie ginekologicznym nie mogła być przypadkowa. Co więcej, modelka została przyłapana przez paparazzi na tym, że wsiadając do samochodu, trzyma się za brzuch. Jak myślicie? Czy Hailey Baldwin i Justin Bieber naprawdę niedługo zostaną rodzicami? A może to tylko niczym niepotwierdzone wymysły fanów sławnej pary?

Justin Bieber ostro odpowiedział hejterom Hailey Baldwin. Przy okazji wyznał, że Selena Gomez zajmuje szczególne miejsce w jego sercu >>>