Miłośnicy randkowego show Magia nagości mogą odetchnąć z ulgą. Polska wersja tego nietypowego programu dla singli i singielek w końcu otrzymała zielone światło! Przedstawiciele zyskującej coraz większą popularność stacji Zoom TV oficjalnie poinformowali widzów o tym, że Magia nagości. Polska pojawi się w jesiennej ramówce. Emisja premierowego odcinka wyczekiwanej produkcji, chwalonej za propagowanie idei ciałopozytywności i tolerancji, odbędzie się już za kilkanaście dni!

Zoom TV jednak pokaże show „Magii nagości. Polska”

Nie jest tajemnicą, że pierwsza polska edycja programu opartego na brytyjskim formacie o nazwie Naked Attraction pierwotnie miała pojawić się na małych ekranach już 14 maja 2021 roku. Na tydzień przed planowaną premierą show nadawca jednak bezterminowo przesunął start programu. Oficjalne powody tej nagłej decyzji nie zostały podane do wiadomości publicznej.

Kilka dni później do mediów przedostała się informacja, że do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wpłynęły skargi na format. Jak donosi serwis WirtualneMedia.pl, w takiej sytuacji stacja musiała złożyć stosowne wyjaśnienia.

Wszystko wskazuje, że KRRiT rozpatrzyła sprawę z korzyścią dla nadawcy budzącego wiele emocji show. 17 sierpnia na profilach Zoom TV w mediach społecznościowych ogłoszono, że program Magia nagości. Polska ostatecznie trafi na antenę.

Dobrze widzicie - najbardziej szalony randkowy show zostanie wyemitowany. Cieszycie się? - czytamy.

„Magii nagości. Polska” - nowa data premiery

To już oficjalne – wyczekiwany od wielu miesięcy pierwszy sezon polskiej wersji programu Magia nagości wystartuje w piątek, 3 września. Pora emisji randkowego show w Zoom TV pozostaje niezmienna – jest to godzina 23:00.

Przypominamy, że prowadzącą show została znana m.in. z serialu Ranczo i programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo aktorka Beata Olga Kowalska.

Cieszycie się, że Magii nagości. Polska jednak zostanie wyemitowana?

Zobacz także: