Niektóre marki działają jak magnes na gwiazdy. I nie chodzi tu wyłącznie o te z najbardziej pożądanym logo. Na nich wcale świat mody się nie kończy. Wiele ciekawych projektów znajdziemy nie tylko oglądając kolekcje prezentowane podczas tygodni mody, ale także w asortymencie rodzimych marek. Świetnych ubrań i dodatków zatem wcale nie trzeba szukać daleko. Są na wyciągnięcie ręki. Niedawno przypomniała o tym Zosia Ślotała. Stylistka pochwaliła się nową torebką i butami na Instagramie. Za sprawą wybranego przez nią koloru trudno było przegapić jej stylizację. Jeżeli szukacie zatem wyrazistych dodatków, które będą ozdobą każdego zestawu, to warto pójść w jej ślady. Torebka i buty to projekty brandu, który umieściliśmy na liście ulubionych marek polskich gwiazd. Wcześniej pisaliśmy już o niej w kontekście innego model, który w swojej stylizacji pokazała nie tylko Zosia Ślotała, ale również Katarzyna Zawadzka. Domyślacie się, o której marce mowa?

Zosia Ślotała z torebką polskiej marki

Na Instagramie Zosi Ślotały nie brakuje wyrazistych stylizacji, które mogą inspirować innych. Niedawno stylistka zaprezentowała propozycję dla wszystkich fanek i fanów total looków. Jej zestaw bowiem został skompletowany wyłącznie z ubrań i dodatków w limonkowym kolorze. Intensywny odcień od razu przyciągnął naszą uwagę. Piżamowy komplet z lejącego materiału zszedł jednak na dalszy plan, kiedy dokładniej przyjrzeliśmy się dodatkom. Najpierw w oko wpadła nam torebka. Na szczęście Zosia Ślotała nie robiła tajemnicy wokół wybranych przez siebie projektów i od razu zaznaczyła, gdzie można je kupić. Dzięki temu mogliśmy się jej dokładniej przyjrzeć. Okazało się, że skórzana torebka w limonkowym kolorze z kolekcji Mako, daje wiele możliwości noszącym ją osobom. Model ma długi pasek do noszenia na ramieniu, krótką rączkę, która idealnie wpasowuje się w dłoń, a do tego może być traktowany jak kopertówka. Na to ostatnie rozwiązanie zdecydowała się właśnie Zosia Ślotała. To zatem torebka 3 w 1, która w każdym wydaniu zrobi wrażenie.

Zosia Ślotała w butach polskiej marki

W limonkowej stylizacji Zosi Ślotały wzrok przyciągała nie tylko torebka, ale również buty. Sandały na obcasie w mocnym kolorze to także projekt polskiej marki Mako. Im także chcieliśmy się bliżej przyjrzeć. W efekcie okazało się, że obcas nie jest wysoki, bo ma tylko 4cm, więc te buty to nie tylko ozdoba stylizacji, ale też praktyczny dodatek, który nie zmęczy nóg, nawet jeżeli odzwyczaiły się od szpilek. Do tego dość grube paski są delikatne i miękkie, więc stanowią kolejny argument, który mógł mieć wpływ na decyzję o zakupie. Zosia Ślotała w swoim wpisie na Instagramie podkreśliła, że w tym sezonie zwariowała na punkcie limonki. Jeżeli masz podobnie, to te dodatki są jak znalazł. Stylistka zaznaczyła, że zakupy zrobiła przy ulicy Mokotowskiej, ale na szczęście nie trzeba być z Warszawy, żeby też je mieć. Poniżej znajdziesz ten sam model, który można zobaczyć w stylizacji Zosi Ślotały.

Modne buty i torebki Mako

Mako to z założenia ponadczasowe dodatki wysokiej jakości, które mają być ozdobą stylizacji w każdym sezonie. Anna Sękowska, założycielka marki, nie interpretuje takiego podejścia bazując wyłącznie na najbardziej uniwersalnej czerni i brązach. W kolekcjach Mako flagowe modele pokrywają też wyraziste kolory. Na różowych propozycjach się to nie skończyło. Torebki i buty Mako można kupić także w wersji limonkowej. W ten sposób powstaje zaskakująca gra kontrastów. Klasyczne bestsellery z kolekcji poznajemy w bardziej nowoczesnym wydaniu właśnie za sprawą mocnego akcentu kolorystycznego.

Tego lata zachęcamy nasze klientki do przygody z mocnym kolorem. Czysty, świeży odcień limonki to ostatnio moja ogromna fascynacja! Inspiracją był ultranowoczesny Pantone „safety-yellow”. W naszej skórzanej interpretacji podajemy go w wersji nieco mniej neonowej, bardziej eleganckiej.  Nasz odcień „lime” uwielbiam zarówno w wersji total look jak i w kontrastowym zestawieniu z czernią. Dodaje też nowoczesnego akcentu i lekkości naturalnym tkaninom - limonkowe kosze i siatki MAKO to dla mnie kwintesencja lata! – powiedziała o nowej kolekcji Anna Sękowska.