Pragniesz zmiany w swoim życiu? Może myślisz o wprowadzeniu swojego związku na wyższy poziom? Chcesz się wzbogacić? A może czujesz, że potrzebujesz uzdrowienia? Wykorzystaj trwający nów księżyca. Rozpoczyna się w analitycznym, komunikatywnym i pracowitym znaku Panny. To idealna okazja, aby skupić się na swoich pragnieniach i zamanifestować je.

Manifestacja – czym jest?

Za słowem manifestacja kryje się myśl, że możesz otrzymać i przyciągnąć wszystko, czego tylko zapragniesz, dzięki przekonaniu, że już to masz. Jeśli marzysz przykładowo o zmianie pracy, której pragnęłaś / pragnąłeś od dawna, możesz ją zamanifestować. Wystarczy, że intensywnie będziesz myślała / myślał, że tę pracę już masz. Oczywiście idą za tym jeszcze czyny. Wiadomo, że od samego myślenia nic spektakularnego się nie wydarzy, dlatego trzeba jeszcze zacząć działać w danym kierunku. Manifestacja pomoże ci jednak znaleźć swój cel i skupić się na nim jeszcze bardziej. Co więcej – doda ci motywacji, siły i zmieni nastawienie.

Księżyc w nowiu w Pannie. Jak go odbierać?

15 września 2023 roku dokładnie o 3:40 nastąpił nowy cykl - księżyc w nowiu. 

To jeden z najlepszych okresów, jeśli chodzi o cele zawodowe, samorealizację i spełnianie w relacjach. Księżyc w nowiu da nam przestrzeń do sformułowania naszych wizji, sprecyzowania zamiarów i intencji. Księżyc w nowiu w Pannie ma pełnię mocy. Panna reprezentuje autonomię, całość, wewnętrzną siłę i suwerenność. Według astrologii kontroluje swoje życie, świetnie analizuje, jest czujna, doskonale wie, jak planować, aby osiągać cele.

Manifestacje podczas nowiu księżyca – rytuał (samo)miłości

Nów jest idealny do manifestowania miłości, a w szczególności do siebie. Jak to zrobić?

  1. Wprowadź nastrój – przyciemnij pomieszczenie i wypełnij je mgiełką.
  2. Skup się na miłosnej energii, którą chcesz wnieść do swojego życia.
  3. Zapisz na kartce trzy rzeczy, które w sobie kochasz. Powiedz na głos, co chcesz zamanifestować, jeśli chodzi o miłość. Czy to bardziej kochanie siebie, czy może chcesz uzyskać to uczucie od partnera / partnerki.
  4. Napisz: Kocham Cię [twoje imię] i spryskaj papier. Następnie złóż tę kartkę i odłóż w bezpieczne miejsce.

Manifestacje w nowiu księżyca – manifestacja pieniędzy

Nów w Pannie to również idealny czas dla twoich finansów. Warto w tym okresie skupić się na swoich celach finansowych. Do tego rytuału przyda ci się gotówka (nie ma znaczenia, ile) oraz mgiełka.

Spryskaj gotówkę, trzymaj ją blisko swojej piersi i wypowiedz afirmację: Kocham siebie, kocham swoje życie, jestem otwarta/y na obfitość i przyjmuję wszystkie dobra materialne. Proszę, aby te pieniądze zostały podwojone, potrojone lub powielone poczwórnie przed następnym nowiem.

Zobacz także:

Wskazówka: Bądź pewna/y odnośnie kwoty, którą chcesz zamanifestować. Pomóc może też wyobrażenie o tym, na co wydasz te pieniądze. Później umieść gotówkę w bezpiecznym miejscu i powtarzaj afirmację codziennie aż do następnego nowiu.

Manifestacje w nowiu księżyca – rytuał uzdrowienia

Moment nowiu będzie idealny, aby uwolnić energię, relacje i sytuacje, które źle wpływają na twoje samopoczucie. Mówienie z serca może przynieść świeże spojrzenie na twoje relacje.

Rytuał uzdrowienia może pokazać ci, czego tak naprawdę potrzebujesz i pomóc ci rozpoznać to, z czym musisz się rozstać.

  1. Połóż jedną rękę na sercu, a drugą na brzuchu.
  2. Wyobraź sobie, jak będzie wyglądać twoje życie, gdy uwolnisz się od traumy, która cię powstrzymywała.
  3. Potem powiedz na głos: Przyjmuję nowe życie, które na mnie czeka, a jednocześnie leczę się z tego, co mi nie służy.