Lato sprzyja miłosnym uniesieniom, romansom i namiętności. Natomiast na niebie dużo się będzie działo. Wenus w znaku Raka doda nam wszystkim odwagi do działania i zachęci do podążania za głosem serca. Później (niesamowicie gorący) sezon Lwa jeszcze bardziej podkręci nasze zmysły i miłosne potrzeby. Zadziała również Jowisz. Będzie się działo, ale które znaki zodiaku czeka szczęście w miłości w tym sezonie? Wskazujemy te, które podczas tegorocznych wakacji odnajdą prawdziwe płomienne uczucie.

Znaki zodiaku, które znajdą miłość latem 2023 – Lew

Osoby, które urodziły się pod znakiem Lwa, na pewno nie będą narzekały na brak wrażeń w te wakacje. Jeżeli należysz do tego grona, gwiazdy ci sprzyjają, a Jowisz dodatkowo wspiera. Spodziewaj się, że wkrótce w twoim życiu (uczuciowym) pojawi się wiele nowych osób. Choć będziecie się świetnie bawić, to miłość przyjdzie z zupełnie innej strony. Jak się okazuje, TA osoba jest w twoim życiu od dawna. Jednak dopiero tego lata wasze drogi ponownie się skrzyżują, a wy uznacie, że może warto byłoby rozwijać tę znajomość. Cóż, to może być piękne, ale – oczywiście – wszystko zależy od ciebie i drugiej osoby.

Znaki zodiaku, które znajdą miłość latem 2023 – Panna

Gwiazdy mówią, że latem 2023 zodiakalne Panny powinny pozwolić sobie na odrobinę (albo trochę więcej) szaleństwa. Wakacyjna aura będzie temu sprzyjać. Flirt, miłosne uniesienia, nowe znajomości i ludzie, którzy być może zostaną przy osobach spod tego znaku zodiaku na dłużej. Jesteś jedną z nich? W takim razie w twoim życiu (prywatnym, jak również zawodowym) dużo się teraz dzieje. Właśnie dlatego myślisz teraz przede wszystkim o dobrej zabawie i odcięciu się od problemów, a nie o szukaniu stałego partnera czy partnerki. Niemniej jednak los może cię jeszcze zaskoczyć. W końcu, jak wiadomo nie od dziś, prawdziwa miłość przychodzi zazwyczaj w najmniej spodziewanym momencie. 

Znaki zodiaku, które znajdą miłość latem 2023 – Waga

Zodiakalne Wagi to najlepsi uwodziciele i najlepsze uwodzicielki. Czarujące, towarzyskie, do tego ze znakomitym poczuciem humoru. Naprawdę nie sposób im się oprzeć. Wszystko wskazuje jednak na to, że i osobom urodzonym między 23 września a 22 października ktoś niebawem zawróci w głowie. Według gwiazd, ta znajomość może rozpocząć się od przelotnego, niby nic nieznaczącego romansu. Natomiast z czasem może się ona przerodzić w coś poważniejszego – zarówno dla jednej, jak i drugiej strony. Jeśli to twój znak zodiaku, poczujesz silną potrzebę stabilizacji. Jednocześnie zaczniesz się zastanawiać, czy dobrze postępujesz i czy osoba, która pojawiła się właśnie w twoim życiu, jest tą jedyną, czy jesteście dla siebie odpowiednie bądź odpowiedni. W tym wypadku warto pomyśleć o tym, czego tak naprawdę chcesz i oczekujesz od ewentualnego związku, a także kogo chciałabyś lub chciałbyś się mieć przy sobie. 

Znaki zodiaku, które znajdą miłość latem 2023 – Strzelec

Strzelcu, uważaj, bo podczas wakacji może cię trafić strzała amora. Jesteś gotowa, by się zakochać i... przyciągniesz do siebie tę miłość. Czeka cię gorący romans, który całkowicie zajmie twoje myśli, a także serce. Wszystko fajnie, ale zanim zaangażujesz się na sto procent, upewnij się, że twoja kochanka albo kochanek podchodzi do sprawy w podobny sposób i czy łączące was uczucie jest dla niego bądź dla niej równie ważne. W innym wypadku może się to skończyć szybko i źle, np. złamanym sercem.