Każdy z nas, niezależnie od płci, wieku i orientacji, ma jakieś fantazje – mniejsze lub większe. I choć rozmowy o nich to wciąż dla wielu temat tabu, to z roku na roku (co powinno cieszyć) stajemy się bardziej otwarci w sprawach seksu, a co za tym idzie także naszych preferencji i fetyszy. W poszukiwaniu tych, które dostarczą nam niezapomnianych doznań, często potrzeba czasu i wielu wspólnych doświadczeń z partnerem lub partnerką. A co w tej kwestii mówią gwiazdy? Jeżeli wierzysz w horoskop, to kwestia fetyszu a znaku zodiaku jest wartą uwagi. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Baran

Osoba spod znaku Barana urodziła się między 21 marca a 19 kwietnia. Wyróżnia ją siła, pewność siebie i władczy charakter. Przekłada się to także na strefę intymną. Jakby powiedzieć, że Baran uwielbiam dominować, to jakby nie powiedzieć nic. Słowa „perwersyjny” i „sprośny” są mu kompletnie nieznane. Dlatego w jego szafce nocnej nie może zabraknąć gadżetów z działu „BDSM”, które podkręcą temperaturę w sypialni. 

Psst! Pamiętajcie, że przy zakupach powyżej 250 zł w sklepie easytoys.pl każdy klient i klientka otrzyma 50 zł rabatu. Wystarczy użyć kodu: ETBURDA50. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Byk

Byk świętuje urodziny między 20 kwietnia a 20 maja. Na co dzień bardzo ceni sobie bliskość drugiej osoby, dlatego seks jest dla niego ważnym aspektem życia. Ale tylko i wyłącznie ze stałym partnerem lub partnerką. Jednorazowa przygoda totalnie nie wchodzi w grę. O czym zatem marzy w chwilach zbliżenia? Skoro ceni sobie wierność i zaufanie, to z pewnością spodoba mu się krępowanie, najlepiej różnymi elementami garderoby naszych drugich połówek. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Bliźnięta

Bliźnięta, czyli osoby urodzone pomiędzy 21 maja a 20 czerwca, uchodzą za bardzo opanowane. Opanowane nie oznacza, że nie lubią eksperymentować i doświadczać nowych przeżyć. Szybki seks w miejscu publicznym? Odpowiedź brzmi „tak”. Choć warto dodać, że zodiakalne Bliźnięta zdają sobie sprawę z faktu, że stosunek w miejscu publicznym (in. Agorafilia) może stanowić wykroczenie i sporo kosztować. Jednak kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana... 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Rak

Pora na Raka, który obchodzi swoje urodziny między 21 czerwca a 22 lipca. Charakteryzuje go niezwykła empatia i wrażliwość, co ma swoje przełożenie również w łóżku. Najwięcej emocji wzbudza u nich wydawanie poleceń przez partnerkę bądź partnera. Mimo że może wydawać się to dość błahe, to tego typu fantazja są naprawdę szalenie pociągające.

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Lew

Lwy świętują urodziny od 23 lipca do 22 sierpnia. Osoby spod tego znaku wyróżniają się zdolnościami przywódczymi i niezwykłą charyzmą. Preferują także niebanalne rozwiązania. Dlatego w łóżku liczy się dla nich kreatywność. Lubią przebierać się w niecodzienne stroje i fantazjować o odgrywaniu erotycznych scen. 

Zobacz także:

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Panna

Zodiakalne Panny (23 sierpnia – 22 września) są synonimem perfekcyjności. Cenią sobie porządek, punktualność i zawsze mają wszystko domknięte na ostatni guzik. Jednak, gdy gasną wszystkie światła, pozwalają sobie na chwilę zapomnienia i poznajemy ich nieznane oblicze. Nie pogardzą niewinną zabawą polegającą na przytrzymywaniu czy klapsach. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Waga

Osoby spod znaku Wagi urodziły się pomiędzy 23 września a 22 października. Kluczowe do osiągnięcia satysfakcji seksualnej są dla nich gadżety erotyczne. Począwszy od wibratorów, poprzez pierścienie erekcyjne, na masażerach i żelach stymulujących doznania kończąc. Kilka ciekawych propozycji znajdziecie poniżej. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Skorpion 

Najbardziej seksualny znak zodiaku? Zdecydowanie Skorpion, który uwielbia delektować się seksem. Jedną z głównych stref erogennych u osób urodzonych między 23 października a 21 listopada są usta. Ich widok i dotyk sprawia, że zodiakalny Skorpion jeszcze bardziej pragnie zbliżenia i wielu niezapomnianych chwil z partnerem/partnerką. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Strzelec 

Był najbardziej seksualny, pora na najbardziej wyluzowany i spontaniczny znak zodiaku. Jest to Strzelec (22 listopada – 21 grudnia). Nie boi się eksperymentować i chętnie zaprasza do łóżka trzecią osobę. Przyjemność i rozkosz czerpie także z oglądania innych ludzi, podczas gdy są nadzy lub w czasie stosunku. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Koziorożec

Koziorożec urodziny obchodzi na przełomie starego i nowego roku (22 grudnia – 19 stycznia). Jest dość tradycyjny w wielu kwestiach, więc i jego fetysz należy do najbardziej popularnych. Mowa o podofilii, czyli fetyszu stóp. Jak sama nazwa wskazuje, ta skłonność polega na wywołaniu podniecenia seksualnego podczas kontaktu ze stopami innej osoby. 

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Wodnik

Koziorożec stawia na tradycję, z kolei Wodnik (20 stycznia – 18 luty) podąża za trendami. Lubi nakręcać siebie, ale i partnerka/partnerkę poprzez wysyłanie nagich zdjęć. Sexting może być nie tylko świetną formą zabawy, ale i sposobem na zacieśnienie więzi w związku.

Fetysze i fantazje a znak zodiaku: Ryby

Marzy ci się noc z osobą spod znaku Ryby? Jeśli tak, to warto pamiętać, że urodzeni między 19 lutym a 20 marca bardzo sobie cenią stałość w uczuciach, dlatego one night stand, czyli przygoda na jedną noc odpada już na starcie. Aby zdobyć serce zodiakalnej Ryby, warto spełnić jej fantazje. Jak przystało na wodny znak, Ryby uwielbiają seks pod prysznicem. Przekonajcie się!