2. sezon programu „40 kontra 20” dobiegł końca. Podczas emocjonującego finału Tomasz Zarzycki i Tom Grabowski w końcu dokonali swoich miłosnych wyborów. Które uczestniczki skradły serca przystojnych kawalerów? Czy ich związki przetrwały po programie? Po blisko dwóch miesiącach od emisji premierowego odcinka widzowie show poznali odpowiedzi na najbardziej nurtujące ich pytania.

„40 kontra 20” – co wydarzyło się w finale 2. edycji show?

Nie będziemy dłużej trzymać was w niepewności. Możemy już wam zdradzić, że w finale 2. edycji „40 kontra 20” Tomasz wybrał Kasię.

Bardzo się cieszę, że to właśnie ty – wyznał młodszy z dwójki gospodarzy willi.

Z kolei Tom postawił na Amirę.

Amira, czy chcesz ze mną chodzić? – zapytał Tom swoją wybrankę, a ona oczywiście powiedziała „tak”.

„40 kontra 20” – czy finałowe pary z 2. sezonu przetrwały po programie?

Nie jest tajemnicą, że druga edycja formatu „40 kontra 20” kręcona była już półtora roku temu. Okazuje się, że od tamtego czasu w życiu bohaterów show zaszły ogromne zmiany. Tomasz Zarzycki i Katarzyna Kilanowska wrócili do Polski jako para i po jakimś czasie zdecydowali się nawet razem zamieszkać w Łodzi. Ich relacja niestety dość szybko się rozpadła.

Na początku było dosyć ciężko. Musieliśmy zacząć wszystko od nowa. Już trochę się znaliśmy, ale Kasia mieszkała w innym mieście, w pewnym momencie odległość zaczęła przeszkadzać, więc przeprowadziła się do mnie do Łodzi. Życie nas zweryfikowało. Najwidoczniej to nie było to – powiedział Tomek w wywiadzie dla serwisu cozatydzien.tvn.pl.

Tomek aktualnie jest singlem. Natomiast Kasia jest w szczęśliwym związku z pochodzącym z Turcji mężczyzną o imieniu Erkut.

O dalszych losach drugiej pary, Toma i Amiry, dowiadujemy się z pierwszego wywiadu, jakiego „senior” z „40 kontra 20” udzielił po programie. Okazuje się, że początkowo ich relacja układała się bardzo dobrze. Jak sam przyznaje, Amira świetnie dogadywała się nie tylko z nim, ale także z jego córką.

Zostaliśmy z Kasią i Tomkiem dwa tygodnie w Grecji. Mogliśmy odreagować czas, gdy byliśmy zamknięci w willi. Później wróciliśmy do Polski. Amira zamieszkała ze mną w Krakowie. Dużo podróżowaliśmy, moja córka ją uwielbia, mają świetny kontakt. Było bardzo fajnie – powiedział Grabowski.

Zobacz także:

Tom szczerze przyznał jednak, że nie był w tamtym momencie do końca gotowy na poważny związek. Po jakimś czasie ich drogi również się rozeszły.

Na ten moment chyba nie do końca byłem gotowy na związek z Amirą, ale to życie zweryfikowało i czas, który spędziliśmy wspólnie po programie. Może to nie był ten moment po prostu, bo tam naprawdę wszystko inne było okej – wyznał.

Tom Grabowski wyjawił też, że w międzyczasie znalazł już nową partnerkę. Na razie nie chce jednak zdradzać, kim jest jego nowa wybranka.

Moje serce jest zajęte. Tak, mam dziewczynę, jestem w związku od dłuższego czasu i jest super – zdradził.

Jesteście zaskoczeni?