Najczęściej przygotowujemy je same w domu – dbamy o to, żeby było pożywne, znamy nawet kilka sprawdzonych przepisów na pyszne, a do tego zdrowe śniadania. Są jednak takie dni, kiedy nie mamy czasu lub ochoty na jedzenie w domu. Czasem okazuje się też, że nasza lodówka jest kompletnie pusta i nie ma innej opcji, jak tylko wyjść do miasta.

W Warszawie można znaleźć wiele kawiarni i restauracji mających w swojej ofercie osobne menu śniadaniowe, więc naprawdę jest z czego wybierać. To prawda, od czasu do czasu miło jest poznawać nowe miejsca (szczególnie, gdy towarzyszy nam grupa przyjaciół), ale mamy jednak kilka sprawdzonych punktów śniadaniowych, w których pojawiamy się najchętniej.

Zastanawiacie się, w jakich warszawskich miejscówkach śniadania smakują nam najbardziej? Odpowiedź na to pytanie znajduje się w naszej galerii poniżej. Możecie być jednak pewni, że wszystkie te kawiarnie i restauracje obfitują w pyszne jedzenie, litry świeżo zaparzonej kawy, a do tego zachwycają swoim designem. Założymy się, że wam też przypadną one do gustu! A może już je znacie i też bardzo lubicie?

Zobacz także: Trzymacie zdrową dietę? Sprawdźcie, dlaczego nasiona chia powinniście włączyć do swojego menu na stałe! >>>