W nowym numerze GLAMOUR naszym tematem przewodnim jest ciało. O niełatwej relacji z nim i dochodzeniu do samoakceptacji w szczerej rozmowie opowiada nam bohaterka naszej okładki, ciałopozytywna modelka i influencerka Martyna Kaczmarek. Przyznaje, że nie zawsze dbała o swoje ciało, ale ono na szczęście jest wobec niej wyrozumiałe. Dlatego też nie chce go już na siłę zmieniać. Na dowód tego w naszej sesji zdjęciowej pozuje też bez makijażu i retuszu. Poza tym w nowym GLAMOUR jak zawsze znajdziecie też mnóstwo inspiracji ze świata mody, urody, stylu życia oraz popkultury. Zobaczcie, co jeszcze znajdziecie w środku. 

6 powodów, dla których warto kupić czerwcowe wydanie GLAMOUR

1. Gwiazdą naszej okładki jest Martyna Kaczmarek. Mówi o związanych z ciałem tabu, wstydzie i kompleksach i jak udało jej się je przezwyciężyć.

2. Czy ludzkie ciało może być wiecznie młode, zdrowe i sprawne? To już nie tylko wizja jak z filmu science fiction. O zjawisku transhumanizmu pisze Angelika Kucińska.

3. Zwiewne koronki, transparentne i oddychające tiule, kontrastowe zestawienia. Przedstawiamy gorące wiosenne trendy z jeszcze gorętszej Dominikany.

4. Skóra w roli głównej. Poznaj patenty na naturalny glow w wersji #nomakeup

5. Glammies 2023 - wybrałyście najlepsze kosmetyki roku. Czym skradły wasze serca?

6. Lizzo, Caroline Polachek, Girl in Red, Rina Sawayama. Te grające i śpiewające dziewczyny totalnie wymiatają na scenie – zobaczycie je na tegorocznym festiwalu Open’er.

Zobacz także:

Czerwcowy numer GLAMOUR już w sprzedaży

Najnowsze wydanie magazynu GLAMOUR możecie kupić w wersji solo lub z dodatkiem - płatkiem wielokrotnego użytku od marki Glov w cenie 12,99 zł.