W kioskach, salonach sprzedaży prasy, a także online znajdziecie już grudniowo-styczniowy numer magazynu GLAMOUR. O tym, kto pojawił się na okładce, zdecydowali widzowie i widzki programu „Top Model”. Gwiazdą, a właściwie gwiazdorem tego wydania został Dominik Szymański, czyli zwycięzca 12. edycji największego modowego show w Polsce. Ma wyjątkową historię, a drzwi do świata modelingu i show-biznesu stoją przed nim otworem. O jego drodze na szczyt przeczytacie w wywiadzie okładkowym. Ale, co ważne, to tylko jeden z powodów, dla których warto kupić najnowszy numer. 

Dlaczego warto sięgnąć po grudniowo-styczniowy numer GLAMOUR?

W nowym – podwójnym wydaniu znajdziecie niezwykle interesujące treści. Piszemy o trendach, poruszamy tematy ważne i aktualne. Sprawdzamy, co dzieje się w świecie mody, branży beauty, a także w kulturze. Oto, co redakcja GLAMOUR przygotowała dla was tym razem:

  1. Niezwykła droga na szczyt Dominika Szymańskiego, zwycięzcy „Top Model”. Wywiad i sesja zdjęciowa, która powstała w Brazylii
  2. Kim naprawdę jest „Dziewczyna Pop”? Czyli wywiad z Darią Zawiałow 
  3. Nostalgiczny powrót do dziewczęcości prosto od projektantów
  4. Memy jako skuteczny (ale powierzchowny) sposób kształtowania opinii 
  5. Marzenia, stany ducha, aspiracje zamknięta we flakonach perfum
  6. Najmodniejszy sweter sezonu, który wydziergasz sama

GLAMOUR z atrakcyjnymi dodatkami do wyboru

To wydanie magazynu GLAMOUR kupisz w wersji podstawowej lub z kilkoma dodatkami do wyboru – z książką bądź kosmetykiem w cenie (odpowiednio) 14,99 zł i 14,98 zł.