Czujesz między wami napięcie seksualne? I jest ono bardziej intensywne niż jakiekolwiek, które czułaś wcześniej? Być może to ci wystarczać – zarówno ty, jak i druga osoba odnosicie z waszej relacji korzyści. Jednak sprawa komplikuje się, jeśli ty zaczynasz coś czuć, ale nie jesteś pewna czy on też. Oto 7 znaków, które świadczą o tym, że dla niego to tylko zabawa i nie myśli o poważnym związku.

Odzywa się tylko wieczorem

Jeszcze bardziej podejrzane jest to wtedy, gdy pisze lub dzwoni jedynie w piątkowe i sobotnie wieczory. Oznacza to, że w tygodniu ma swój stały plan dnia, w którym nie wyznaczył dla ciebie miejsca. Jednak, gdy nadchodzi weekend chętnie by się zabawił. A jeśli zaproponujesz mu wspólne bieganie w tygodniu lub niedzielny spacer, to od razu wykręca się brakiem czasu.

Od czasu do czasu znika

Może być tak, że czasem przez wiele dni, a nawet tygodni nie daje znaku życia. Po prostu się nie odzywa. A potem nagle pojawia się znowu, nie wiadomo skąd. Tłumaczy się wtedy, że był zajęty i ma bardzo dużo do robienia. Jednak pamiętaj, że każdy ma czas dla tego, dla kogo chce go mieć.

Nie angażuje cię w swoje życie

Tak naprawdę prawie nic o nim nie wiesz. Być może prowadziliście kiedyś jakieś rozmowy, ale nigdy nie były one głębokie. Nie informuje cię o tym, co dzieje się u niego na co dzień? Może to być wyraźny znak, że nie chce związku, a tym bardziej nie przedstawi cię znajomym i rodzinie.

Często odwołuje spotkania

Niestety, ale czasami jest tak, że dziewczyny są jedną z wielu. Szczególnie, jeśli wasza relacja jest niezobowiązująca i opiera się głównie na seksie. W twojej relacji również może tak być – że nie jesteś jedyną, z którą on się spotyka. Być może na początku byłaś jego, jakkolwiek brutalnie by to nie zabrzmiało, „planem A”, ale nagle postanowił zmienić zdanie i zobaczyć się z kimś innym. W takim wypadku nie będzie krępował się, aby wasze spotkanie odwołać.

To on ma kontrolę

Wracając do poprzedniego punktu – odwoływanie spotkań oznacza, że to on decyduje o tym, czy się zobaczycie, czy nie. Oznacza to też, że to on ma kontrolę. Spotykacie się, kiedy on chce, gdzie on chce i na ile on chce. Możesz odnosić wrażenie, że jesteś jedynie marionetką, którą on porusza, tak jak mu się podoba. Możliwe, że nawet nie jesteś świadoma tego, na jak wiele spraw nie masz wpływu.

Nie przeszkadza ci/jemu umawianie się z innymi

Możesz odczuwać delikatną zazdrość, w końcu jesteście w jakiejś relacji i odzywa się potrzeba posiadania. Jednak nie wpływa na ciebie szczególnie to, że umawiasz się z innymi. Wydaje ci się to normalne. On może odczuwać tak samo. W końcu, jeśli jemu nie zależy, to dlaczego ma zależeć tobie?

Zobacz także:

Nie prowadzicie głębokich rozmów

Nie tylko nie angażuje cię w swoje codzienne życie, ale także nie dopuszcza cię do siebie emocjonalnie. Gdy rozmawiacie, to tylko na powierzchowne tematy. On nigdy nie zdradził ci żadnych szczegółów na temat swojego życia? Gdy coś opowiadasz, to on słucha jednym uchem i nie wykazuje zainteresowania? To nie jest materiał na partnera.

Jeśli powyższe przykłady przypominają twoją relację, powinnaś się z niej jak najszybciej uwolnić, aby móc poświęcić swoją energię na coś bardziej wartościowego. Na mężczyznę, który na ciebie zasługuje i poważnie myśli o waszej wspólnej przyszłości. Sprawa wygląda oczywiście inaczej, jeśli taki układ ci odpowiada, wtedy ciesz się swoją relacja bez zobowiązań do woli, o ile nie krzywdzisz w tym siebie ani nikogo innego.

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.hu