Skąd masz wiedzieć, że on uprawia seks tylko z tobą? Gdy właśnie weszłaś w nową relację, pewnie często się nad tym zastanawiasz. Bardzo ważne jest to, żeby wiedzieć, czy druga osoba jest w relacji intymnej tylko z nami, czy może nie jesteśmy jedyne. I to nie tylko ze względu na naszą psychikę, ale i bezpieczny seks.

Gdy wchodzimy w nową relację zawsze czujemy się niepewnie. W końcu prawie nie znasz osoby, której postanowiłaś zaufać i oddać się. Czasami do głowy przychodzi nam też pytanie, czy jesteśmy jego jedynym „wyborem”, czy tylko przygodą na jedną (lub kilka) noc. Przychodzimy z pomocą i przedstawiamy 5 znaków, dzięki którym zobaczysz, czy łączy was coś poważniejszego.

Okazuje ci miłość w gestach

Obserwuj jego gesty. To właśnie one mają ogromną moc (czasem nawet większą niż słowa). Czy są one proste, powierzchowne, czy naładowane emocjami? Nawet zwykły uścisk czy przytulenie mogą wyrazić więcej niż tysiąc słów. Potrafią też ujawnić, czy uczucie między wami jest mało znaczące, czy jednak głębokie. Zwracaj uwagę na drobne znaki.

Angażuje się na mediach społecznościowych

Media społecznościowe to w dzisiejszych czasach ogromne pole do popisu, jeśli chodzi o uczucia. Jeśli więc zauważysz jego większą aktywność na twoich internetowych profilach (polubienia postów i relacji, komentarze, przesyłanie filmików, które mogą ci się spodobać), może oznaczać to, że myśli o tobie również poza łóżkiem.

Wysyła ci ukryte sygnały

Nawet jeśli nie otrzymujesz od niego bezpośrednich sygnałów, to warto zwrócić też uwagę na to, czy nie komunikuje się z tobą w inny sposób. Posyła ci spojrzenia ukradkiem? A może rozmawia z tobą na tematy, które interesują tylko ciebie? Komunikacja jest niezwykle złożona – każdy gest i słowo mogą mieć głębsze znaczenie.

Jest przy tobie

Jak poznać, że chłopak angażuje się w relację z tobą? Jest przy tobie, wspiera cię i troszczy się o ciebie. To wskazuje, że jest tobą prawdziwie zainteresowany i zależy mu na twoim dobru.

Śnisz mu się

Sny są odzwierciedleniem naszej podświadomości. Silnym znakiem, który wskazuje, że dana osoba często o tobie myśli jest to, że o tobie śni. Oznacza to, że cały czas jesteś w jej głowie, a wasze połączenie wykracza poza fizyczne.  

Zobacz także:

Ten artykuł pojawił się pierwotnie na glamour.mx