Jeżeli zastanawiacie się w jaki sposób uzyskać nieskazitelne brwi, przychodzimy z pomocą i przedstawiamy nasz przewodnik. Poniższe kroki są bardzo proste, nie wymagają skomplikowanych umiejętności, a kluczem do sukcesu jest systematyczność! Sprawdźcie też najlepsze kosmetyki do brwi w galerii, które pomogą Waszym brwiom być #OnPoint.

TOP 10 ulubionych produktów redakcji, czyli maseczki idealne na jesień. >>>

Używaj szczoteczki do czesania brwi

Przed rozpoczęciem makijażu, wyczesz brwi kilka razy. Ułatwi to precyzyjne nałożenie kosmetyków oraz ujarzmi gęste i grube włoski.

Wypróbuj nitkowanie, jeśli masz wrażliwą cerę

Ten zabieg zyskał niesłuszną opinię bolesnego i mało delikatnego. Nic bardziej mylnego! Nitki podrażnią skórę mniej niż pęseta. Wszystkie mity na temat nitkowania brwi obalamy tutaj >>>.

Zaprzyjaźnij się z kredką do brwi

wypełnij ją miejsca, gdzie masz mniej włosków. Do tego potrzebujesz miękkiej, ale mocnej kredki, która nie zetrze się po kilku godzinach. Propozycje najlepszych znajdziesz w galerii!

Utrzymaj naturalny kształt brwi

Jeżeli będziesz starała się w radykalny sposób zmienić kształt swoich brwi, to nie skończy się dobrze. Tajemnica tkwi w tym, że oryginalny kształt brwi najlepiej pasuje do naszego wyglądu. Natura po prostu wie lepiej.

Nie bój się pełnych brwi

Nawiązując do poprzedniego punktu, wypełnij po prostu swój naturalny kształt brwi. Podkreślone brwi dodają charakteru!

Przestań być perfekcjonistką

Moda na instagramowe, niemal niemożliwe do uzyskania brwi powoli mija. Teraz w cenie jest natura, której pomagamy tylko trochę.

Używaj olejku rycynowego na porost włosków

Jeżeli masz wyjątkowo cienkie brwi, zaopatrz się w olejek rycynowy (do kupienia w aptece). Stosowany regularnie przyniesie efekty! Należy nakładać go na noc w niewielkich ilościach.

Uważaj z pęsetą

Każdej z nas zdarza się przesadzić i wyrwać zbyt wiele włosków. W takiej sytuacji należy dać naszym brwiom czas i odczekać 2-4 tygodnie, nie ruszając ich. Następnie warto udać się do kosmetyczki, aby doprowadziła je do ładu.