Adrianna Daniel zdobyła popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji Top Model. Młoda mama zachwyciła jurorów swoją urodą, a także wzbudziła sympatię widzów, którzy wróżyli jej zwycięstwo w modowym show. Adrianna Daniel dotarła do finału. Nie wygrała, ale świetnie wykorzystała swoje pięć minut - podpisała kontrakt z agencją Avant Models i zaczęła rozwijać swoją karierę. Od jakiegoś czasu modelka jest pod skrzydłami agencji AS Management. Adrianna Daniel cieszy się sporą popularnością w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem, gdzie obserwuje ją blisko 150 tysięcy osób. To właśnie za pośrednictwem aplikacji uczestniczka Top Model 6 poinformowała, że jej rodzina wkrótce się powiększy. Natomiast wczoraj Adrianna Daniel zdradziła płeć i imię swojego drugiego dziecka. Poznajcie szczegóły.

Adrianna Daniel jest w ciąży! Znamy płeć i imię dziecka

Na początku marca 2020 roku Adrianna Daniel przekazała fanom radosną nowinę – już wkrótce zostanie mamą po raz drugi. Ciążowymi krągłościami pochwaliła się niewiele ponad miesiąc później. Z kolei w ubiegły czwartek poznaliśmy płeć i imię drugiego dziecka uczestniczki Top Model 6.

Okazuje się, że Adrianna Daniel i jej partner – Wojciech Daniel za około miesiąc przywitają na świecie swoją pierwszą córeczkę. Modelka opublikowała zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, na których pozuje w towarzystwie różowych balonów z podpisem It’s a girl. Co więcej, zdradziła, że dziewczynka będzie miała na imię Rozalia. Oryginalnie, a do tego bardzo uroczo!

Najświeższe zdjęcia uczestniczki Top Model 6 możecie zobaczyć w naszej galerii (na górze strony). Musimy przyznać, że Adrianna Daniel wygląda na nich przepięknie – promienieje.

Przypomnijmy, że Adrianna Daniel nie jest jedyną uczestniczką Top Model, która spodziewa się dziecka. Pod koniec maja 2020 roku Ola Kuligowska z pierwszej edycji popularnego show poinformowała, że już niedługo zostanie mamą po raz pierwszy. Przyszła mama jest w siódmym miesiącu ciąży. Jednak w przeciwieństwie do Adrianny Daniel, nie zdradziła jeszcze płci dziecka. Nie wiemy również, jakie imię wybrała dla swojej pociechy.

Romee Strijd jest w ciąży! Modelka Victoria’s Secret opublikowała post na Instagramie, w którym podzieliła się radosną nowiną i opowiedziała o swojej chorobie >>>