Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanek oraz fanów „After”. Gorąca seria filmów (nie tylko) dla nastolatek i nastolatków powraca. Już wkrótce premiera „After Ever Happy”, czyli czwartej, a zarazem ostatniej części. Co się wydarzy? Kto pojawi się na ekranie? Oto wszystko, co wiemy o „After 4” z Josephine Langford i Hero Fiennesem Tiffinem w rolach Tessy i Hardina. 

„After 4” – obsada. Kto zagra w nowym filmie?

Kto zagra w „After Ever Happy”, czyli w czwartej części gorącej produkcji (nie tylko) dla młodzieży? W rolach głównych po raz kolejny zobaczymy Josephine Langford oraz Hero Fiennesa Tiffina. Wiele wskazuje również na to, że w filmie wystąpią również Chance Perdomo, Louise Lombard, Frances Turner, Rob Estes i Kiana Madeira. 

„After 4” – fabuła. Co się wydarzy w filmie?

Przypomnijmy, że „After Ever Happy” to ekranizacja czwartej części bestsellerowej serii powieści autorstwa Anny Todd. W związku z tym możemy się spodziewać, że fabuła filmu będzie (przynajmniej w pewnym stopniu) spójna z tym, co w 2015 roku opisała amerykańska pisarka. Prawdopodobnie twórczynie i twórcy „After 4” skupią się na problemach w rodzinie Hardina. Główny bohater odkryje pewną tajemnicę związaną z jego ojcem, która wywróci jego życie do góry nogami. Kolejne fakty będą miały natomiast negatywny wpływ na Tessę. Jedno jest pewne: będzie się działo. 

„After 4” – zwiastun

To świąteczny prezent dla wszystkich fanów i fanek „After”. Pod koniec grudnia tego roku do sieci trafił oficjalny zwiastun ostatniej części hitowej serii filmów z Josephine Langford oraz Hero Fiennesem Tiffinem w rolach głównych. Z trwającego niewiele ponad pół minuty filmu dowiadujemy się, że Tessa i Hardin będą musieli zmierzyć się z (kolejnymi) problemami w związku i nie tylko. Czy poradzą sobie z tymi trudnościami? O tym przekonamy się dopiero po premierze. Teraz natomiast możecie zobaczyć trailer – sprawdźcie poniżej. 

„After 4” – data premiery 

Twórczynie i twórcy ujawnili także datę premiery „After Ever Happy” w Stanach Zjednoczonych i innych krajach, w tym w Polsce. Film trafi do rodzimych kin już za kilka miesięcy, a konkretnie 24 sierpnia 2022 roku. Na razie nie wiadomo, czy i (ewentualnie) od kiedy czwarta, czyli ostatnia część „After” będzie dostępna na popularnych platformach streamingowych, np. na Netflix.