Sezon ślubny trwa w najlepsze! We wtorek 17 sierpnia 2021 roku Agnieszka Mrozińska, która jeszcze kilka dni temu bawiła się na ślubie i weselu Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy, teraz sama powiedziała „tak”. Jak wyglądała uroczystość?

Agnieszka Mrozińska – bajkowy ślub

Wydarzenie miało miejsce w bardzo malowniczych okolicznościach. Państwo młodzi zdecydowali się na plenerowy ślub na zamku w Ogrodzieńcu w pobliżu Katowic. Panna młoda, w asyście przyjaciółki Barbary Kurdej-Szatan, dotarła na ślub helikopterem! Agnieszka Mrozińska postawiła na princess dress, czyli długą, powłóczystą suknię z obszernym tiulowym dołem. Góra była gorsetowa, z aplikacjami. Do tego panna młoda wybrała opaskę na włosy bogato zdobioną kryształkami. Zdjęcia z uroczystości zobaczycie w galerii.

Ślub Agnieszki Mrozińskiej i Alexa Caprice – goście

Państwa młodych nie zawiedli goście. W Ogrodzieńcu zjawili się wspomniana już Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem, Elżbieta Romanowska, Anna Głogowska, Paweł Domagała, Maja Hyży czy Mateusz Damięcki z rodziną. 

Agnieszka Mrozińska i Alex Caprice – historia związku

Znana z Barw szczęścia czy Na Wspólnej Agnieszka Mrozińska jest w związku z projektantem mody Aleksem Caprice od kilku pięciu lat. Zaręczyli się już w 2017 roku i od dawna planowali ślub. Teraz udało im się spełnić marzenie o pięknej ceremonii. Gratulujemy!