To oficjalne! Miniony weekend spokojnie zasłużył na miano „weekendu miłości” – przynajmniej w polskim show-biznesie. 7 i 8 sierpnia 2021 roku upłynęły bowiem pod znakiem wesel. W mediach tematem numer 1 był ślub Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, którzy sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w sobotnie popołudnie w kościele św. Wojciecha w Warszawie (a następnie bawili się do białego rana w restauracji pod miastem). Na światło dzienne co chwila wychodziły nowe informacje na temat – dowiedzieliśmy się nie tylko kto pojawił się na weselu, ale i jakie suknie w dniu ślubu miała na sobie Joanna Opozda, bo aktorka zdecydowała się nie na jedną, lecz na dwie (kosztowały fortunę!). Nie znaczy to jednak, że naszej uwadze umknął kolejny ślub tego weekendu – za mąż wyszła także słynna polska modelka – Maja Salamon. Co wiemy o uroczystości? Nie trzymamy was dłużej w niepewności.

Maja Salamon wzięła ślub! Kim jest jej mąż?

Polska top modelka Maja Salamon wyszła za mąż za Grega Klukowskiego – fotografa i filmowca, założyciela agencji produkcyjnej Warsaw Studios, który – wspólnie ze świeżo upieczoną już żoną – zajmuje się także stylizacją i fotografią jedzenia (pod marką Warsaw Foods). Nie wiemy, gdzie dokładnie odbyła się sama ceremonia zaślubin pary, wiemy jednak, gdzie miało miejsce wesele. A także, jak długo trwało, bo na jednym wieczorze się nie skończyło. Maja Salamon i Greg Klukowski wspólnie z rodziną i przyjaciółmi świętowali aż 4 dni, a wesele odbyło się w modnym ostatnio Folwarku Ruchenka pod Warszawą – „rodzinnej stodole na wesele”, w której regularnie odbywają się także koncerty (m.in. zespołu Sorry Boys). Modelka oznaczyła miejsce na swoim Instagramie, gdzie przed kilkunastoma godzinami opublikowała kilka zdjęć z uroczystości. Zresztą zobaczcie sami:

Suknia ślubna Mai Salamon to projekt polskiej marki

Wybierając suknię ślubną Maja Salamon postawiła na prostotę. Zgodnie z najświeższymi trendami, zdecydowała się na sukienkę delikatnie otulającą ciało. A dokładnie dwuwarstwową suknię ślubną z atelier Karoliny Twardowskiej – skromny i romantyczny jednocześnie model AURELIA (idealnie pasujący do sielskiego klimatu wesela). Spod wierzchniej, półtransparentnej wartswy sukienki zmysłowo wystawała przepiękna francuska koronka (na plecach i przy dekolcie). Francuskiego sznytu sukience nadawał rząd drobnych guzików. Top modelka wyglądała więc zachwycająco. Maja Salamon na polskie marki postawiła nie tylko wybierając suknię ślubną, ale i biżuterię. W tej kwestii zaufała markom Anka Krystyniak oraz Umiar. Jesteśmy zachwyceni!


Suknia Aurelia / fot. ateliertwardowska.com

Te suknie też mogą ci się spodobać: