Agnieszka Radwańska rozpoczęła zupełnie nowy etap w swoim życiu. Właśnie została mamą! Radosną nowiną na Twitterze podzielił się mąż sportsmenki, Dawid Celt, publikując zdjęcie maleńkiej dłoni i pisząc: „Jakub jest już z nami”. Tym samym dumny tata zdradził płeć i imię pierwszego potomka.
 


Zaledwie kilka dni temu, bo 23 lipca Agnieszka Radwańska i Dawid Celt obchodzili trzecią rocznicę ślubu. Para pobrała się w 2017 roku w krakowskiej bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa i Męczennika, czyli tzw. kościele na Skałce. Na uroczystości nie zabrakło oczywiście postaci kojarzonych z kortem, czyli Jerzego Janowicza, Caroline Wozniacki, Łukasza Kubota i Angelique Kerber. Agnieszka miała na sobie suknię do polskiej projektantki Agnieszki Maciejak oraz szpilki Christian Louboutin w całości pokryte kryształami Swarovskiego.


Maffashion potwierdziła, że jest w ciąży! Znamy płeć dziecka i termin porodu! >>>

 


Zanim Radwańska i Celt zdecydowali się na ślub, mieli za sobą sporo lat znajomości. Ich relacja sięga 2008 roku i turnieju w Pradze. Celt również był kiedyś zawodowym tenisistą, jednak z powodu problemów zdrowotnych musiał zakończyć karierę. Został on więc drugim trenerem oraz sparingpartnerem Agnieszki. O tym, że są parą, oficjalnie poinformowali w 2013 roku.

W 2018 roku na zakończenie kariery zdecydowała się również Agnieszka Radwańska. A powodem także były kłopoty ze zdrowiem. Choć tenisistka ma zaledwie 31 lat, nie ma bardziej utytułowanej zawodniczki w historii rodzimego tenisa. "Isia" ma na koncie 20 wygranych turniejów rangi WTA, finał singlowego Wimbledonu. Jest też pierwszą polską tenisistką, która zarobiła na korcie ponad milion dolarów. Po zakończeniu swojej przygody z tenisem postanowiła zainwestować w branżę turystyczną, a dokładnie w swoją własną sieć apartamentów. Apartamentowiec AGA Tenis Apartments można odwiedzić w samym sercu Krakowa. Od stycznia 2019 Radwańska jest również ambasadorką dobrej woli UNICEF.


Znamy imię trzeciego dziecka Blake Lively i Ryana Reynoldsa! Tajemnicę ujawniła Taylor Swift >>>

Zobacz także: