Agnieszka Woźniak-Starak już drugie święta obchodzi bez swojego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Jego śmierć w sierpniu zeszłego roku dotknęła wszystkich. Producent filmowy, odpowiedzialny za takie kinowe hity jak Bogowie Łukasza Palkowskiego czy Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej w reżyserii Marii Sadowskiej, utonął w jeziorze Kisajno po tym, jak wypadł ze swojej motorówki.

Po tym tragicznym wydarzeniu Agnieszka Woźniak-Starak zniknęła na kilka miesięcy z życia publicznego. W roli gospodyni programu Big Brother, co należało do jej ówczesnych obowiązków, zastąpiła ją Gabi Drzewiecka. Po długiej przerwie Agnieszka zdecydowała jednak wrócić do pracy z mediach. Od niedawna można usłyszeć ja na antenie newonce.radio w audycji Life Balance, gdzie rozmawia z interesującymi osobami, jak sama nazwa audycji wskazuje, o poszukiwaniu życiowej równowagi, a ostatnio też o niezwykłych inicjatywach podejmowanych podczas pandemii koronawirusa.

Jennifer Aniston wyznała, że zmaga się z fobią. Jak aktorka radzi sobie z nią w czasie pandemii? >>>

To tego niełatwego czasu dla nas wszystkich Agnieszka Woźniak-Starak nawiązała również w wideo opublikowanym dzisiaj na Instagramie. Z okazji Wielkanocy dziennikarka złożyła wszystkim obserwatorom życzenia i podzieliła się refleksją, że święta to wyjątkowo trudny czas dla tych, którzy są sami – nie mają obok siebie małżonków lub partnerów. Zaapelowała też, aby wszyscy ci, którzy mogą cieszyć się obecnością bliskich, docenili ten fakt oraz by nie opuszczały nas pozytywne myśli. Dołączamy się do pięknych życzeń Agnieszki, które możecie obejrzeć poniżej.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Kwi 12, 2020 o 2:19 PDT