Aleksandra Żebrowska jest mamą trójki synów: 10-letniego Franciszka, 7-letniego Henryka i kilkutygodniowego Feliksa, który przyszedł na świat na początku sierpnia. Żona Michała Żebrowskiego udziela się w mediach społecznościowych, za których pośrednictwem poinformowała swoich obserwatorów o radosnej nowinie, najpierw o tym, że wraz ze swoim mężem spodziewają się kolejnego dziecka, a następnie pokazała zdjęcie ze swoim maleńkim synkiem, którego powitała niedawno na świecie. 33-latka nie boi się poruszać trudnych tematów. Tuż przed narodzinami najmłodszego syna Feliksa podzieliła się na Instagramie swoją historią. Okazało się, że Ola Żebrowska ma za sobą 7 ciąż, niestety aż 4 nieudane. W poruszającym poście zaznaczyła, że nie każdy chce mówić o tym głośno, ponieważ macierzyństwo to bardzo intymna sprawa, ale ona postanowiła podzielić się swoją historią, aby wesprzeć kobiety, które borykają się z podobnymi problemami. „Która ciąża, który poród?” Są takie sprawy, o których nie da się mówić od razu, o innych nie chce się mówić wcale. „Nieudane” ciąże to temat, o którym rozmawia się ciężko – nawet z najbliższymi. (…) Dzieląc się swoimi przeżyciami - dodają innym otuchy i siły. Dlatego ja też się dzielę - będąc w siódmej ciąży, na kilka dni przed moim trzecim porodem”, napisała na Instagramie. Wczoraj Ola opublikowała również istotny post, dotyczący macierzyństwa. 

Gwiazdy, które zostaną rodzicami w 2020 roku. Wśród nich Sophie Turner i Joe Jonas oraz Gigi Hadid i Zayn Malik >>>

Aleksandra Żebrowska opublikowała wpis na temat ciąży, który powinna przeczytać każda z Was 

Aleksandra Żebrowska wczoraj opublikowała kolejny ważny post, który powinni przeczytać wszyscy (bez wyjątku!). Na Instagramie jest coraz więcej miejsca na body positive, które nie dotyczy tylko osób z nadwagą, ale jest po prostu normalizowaniem ciała - z fałdkami, rozstępami, cellulitem i owłosieniem. 33-letnia mama trójki pociech poruszyła kolejny istotny temat, który wpisuje się w kwestię ciałopozytywności. „Jedno z moich ulubionych pytań: „Kiedy zamierza Pani odzyskać ciało po ciąży?” Nie straciłam ciała, przeciwnie – sporo go ostatnio zyskałam. Doceniajmy siłę kobiet w tym wyjątkowym czasie, wspierajmy się nawzajem w akceptowaniu rozstępów czy nadmiaru wagi - zamiast prześcigania się w sposobach na zrzucenie „brzuszka” kilka tygodni po porodzie. Bo z tego brzuszka, po 9 miesiącach wyszedł człowiek”.

Ola Żebrowska stawiła czoła presji, jaka spoczywa na kobietach, również tych, które niedawno urodziły dziecko. Celebrytka przypomniała o tym, aby być dla siebie dobrą i wyrozumiałą. Ciało w trakcie ciąży oraz porodu wymaga maksymalnego wysiłku, dlatego pytania w stylu „Kiedy wrócisz do formy”, są po prostu nie na miejscu.