Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski spodziewają się czwartego dziecka. Maleństwo już niebawem przyjdzie na świat. Natomiast kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje na temat płci. Serwis „Pudelek” podał – powołując się na informatora – że Aleksandra Żebrowska urodzi syna. Co więcej, zdradził, że marzy o dużej rodzinie, dlatego wraz z Michałem Żebrowskim chcą jeszcze powiększyć rodzinę w przyszłości. Jak się jednak okazuje, prawda jest inna. Tym razem główna zainteresowana całą sprawą nie pozostała obojętna na medialne doniesienia. 

Aleksandra Żebrowska ujawniła płeć dziecka

Aleksandra Żebrowska skomentowała medialne doniesienia za pośrednictwem swojego profilu na Instagramie. Zrobiła to w typowy dla siebie sposób, czyli z humorem i dystansem. Najpierw pokazała fragment artykułu opublikowanego na wspomnianym już serwisie plotkarskim i dodała podpis: Na czerwono podkreśl nieprawdziwe informacje informatora, a na następnej klatce... podkreśliła niemal cały tekst. Za prawdziwe uznała jedynie zdanie, w którym informator stwierdził, że pochodzi z dużej rodziny (przypomnijmy, że influencerka ma sześć sióstr i brata). 

Co więcej, Aleksandra Żebrowska opublikowała wymowny post. Pod zdjęciem, na którym widać wyraźnie zaokrąglony – ciążowy brzuszek, napisała: Podobno „tym razem będzie chłopak”, to dajcie jakieś pomysły na imiona dla dziewczynki. Do tego hashtagi #potwierdzoneinfo oraz #informator. Fotografia, jak również towarzyszący jej opis wywołały niemałe poruszenie wśród jej fanek i fanów. Pojawiło się wiele komentarzy z gratulacjami, komplementami, nie zabrakło też konkretnych propozycji imion. 

Teraz nie ma wątpliwości, że Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski oczekują narodzin dziewczynki. Franciszek, Henryk oraz Feliks, bo właśnie tak brzmią imiona ich synów, będą mieli młodszą siostrę. Jeżeli dla kogoś to wciąż zbyt mało, to oficjalny komunikat pojawił się na Instagramie marki przyszłej mamy. Na profilu brandu FRANCIS & HENRY pod zdjęciem Aleksandry Żebrowskiej można przeczytać: It's a girl!! Gratulujemy i życzymy dużo zdrowia! 

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski – historia związku

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie przypomnieli (wyjątkowej) historii związku Aleksandry i Michała Żebrowskich. Poznali się, kiedy Ola miała zaledwie pięć lat. Następnie ich drogi przecinały się kilkukrotnie – gdy oboje byli starsi – aż w końcu oboje zrozumieli, że chcą być razem. W 2009 roku wzięli ślub (ceremonia odbyła się na polanie Rynias w Tatrach), a kilka miesięcy później zostali rodzicami po raz pierwszy. Do dziś tworzą szczęśliwe i zgrane małżeństwo. O swojej relacji opowiadają w wywiadach, poza tym oboje są aktywni w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem.