Na liście polskich marek, które są doceniane za granicą znajduje się między innymi The Mannei. Ubrania od Sary Boruc wybrała ostatnio Alessandra Ambrosio. Sprawdź, na jakie modele postawiła modelka i ile kosztuje taki zestaw!

Sukces polskiej marki – ubrania od Sary Boruc w stylizacjach gwiazd

Sara Boruc spełnia się w wielu dziedzinach. Jedną z nich jest moda. Jedna z najpopularniejszych polskich WAGs najpierw skupiła się na biżuterii. SIN by Mannei to marka, którą stworzyła wspólnie z siostrami Ines i Nadią. Projekty tercetu szybko stały się bardzo popularne. Mogliśmy je oglądać między innymi w stylizacjach wielu innych WAGs – Anny Lewandowskiej, Mariny Łuczenko czy Dominiki Grosickiej, a także gwiazd, wśród których była Hailey Bieber.

Na tym sukcesie Sara Boruc wcale nie poprzestała i dołączyła do swojego portfolio markę odzieżową – The Mannei. Brand, który oferuje oryginalne, ale ponadczasowe projekty szybko został doceniony nie tylko przez fanki Sary Boruc i zaprzyjaźnione z nią WAGs, ale również światowe gwiazdy. Kendall Jenner wybrała skórzaną marynarkę, Hailey Bieber kożuch z krótkim rękawem, a Elsa Hosk płaszcz. Teraz do tego grona dołączyła kolejna modelka kojarzona z Victoria’s SecretAlessandra Ambrosio. To nie pierwszy raz, kiedy mogliśmy ją zobaczyć w projekcie z naszego kraju. Wcześniej Alessandra Ambrosio wybrała sukienkę polskiej marki

Alessandra Ambrosio w stylizacji od The Mannei

Alessandra Ambrosio pochwaliła się na Instagramie zdjęciami wykonanymi w Paryżu podczas tygodnia mody. Modelka zwróciła na nie uwagę za sprawą ciekawej stylizacji. Jak się okazało zestaw, w którym pojawiła się w stolicy mody, to projekt polskiej marki The Mannei.

Choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że Alessandra Ambrosio ma na sobie sukienkę, to w rzeczywistości jest to komplet składający się ze skórzanej koszuli Erskine i pasującej do niej spódnicy Wishaw. Oba modele w brązowym kolorze zostały uzupełnione białą marynarką Greenock ze sztruksu. Duet tych dwóch materiałów i ciekawych fasonów sprawił, że stylizacja Alessandry Ambrosio nie zniknęła pośród innych ciekawych zestawów prezentowanych podczas trwania tygodnia mody. Wrażenie robi jednak nie tylko sam efekt, ale również cena. Za identyczny zestaw w sklepie The Mannei trzeba zapłacić prawie 17 tysięcy złotych.

Stylizację z ubraniami The Mannei, której zdjęcia zamieściła na swoim Instagramie Alessandra Ambrosio, skomentowała na swoim profilu Sara Boruc. Słowa – „OK I'm dead” – pokazują, że to kolejny ogromny sukces marki. Na następne z pewnością nie będzie trzeba długo czekać.