Alessandry Ambrosio nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Brazylijska piękność, która jest uznawana za jedną z najbardziej pożądanych kobiet świata, pokazała się w zwiewnej sukience polskiego duetu stojącego za marką The Odder Side. Choć była modelka Victoria’s Secret  ma polsko-włoskie korzenie, a w 2012 roku odwiedziła Polskę w ramach kampanii reklamującej depilator marki Philips, dopiero teraz zdecydowała się założyć projekt z polską metką. Na jaki model padł jej wybór?

Alessandra Ambrosio w sukience The Odder Side

Alessandra postawiła na minimalistyczny model Diaz Dress. Zmysłowo rozcięta sukienka typu midi-bustier na szeleczkach sięga kostek i subtelnie podkreśla figurę. To najmodniejszy look tego sezonu. Jest zarazem lekki i szykowny, idealny na letni wieczór. Kreacja kosztowała około 500 zł i niestety została wyprzedana. Modelka dobrała do niej równie delikatną biżuterię i płaskie sandały. My oszalałyśmy na punkcie tego zestawu! W takim wydaniu potwierdziła swój status super gwiazdy! W galerii możecie zobaczyć, jak Alessandra prezentowała się w kreacji z polską metką. 

The Odder Side – mniej znaczy więcej

The Odder Side to dzieło dwóch przyjaciółek Justyny Przygońskiej i Brygidy Handzelewicz-Wacławek. Swoją przygodę rozpoczęły w magazynie o modzie, by w 2015 roku połączyć siły i stworzyć swoją pierwszą kolekcję. Ubrania z metką The Odder Side dodają kobietom siły, manifestują wielofunkcyjny minimalizm i tworzone są z troską o środowisko. W ofercie marki znajdziemy wszystko, czego dusza zapragnie. Serio.

Gwiazdy w projektach The Odder Side

Do grona fanek polskiej marki należą również inne zagraniczne gwiazdy takie jak Rosie Huntington-Whiteley, która wielokrotnie pojawiała się w sukienkach polskiego duetu. Modelka i aktorka wybrała m.in. model z głębokim dekoltem i zdobnym supłem w pasie. Na inną stylizację postawiła Caroline de Maigret. Francuska it girl na wakacje wybrała sukienkę z odkrytymi plecami. Obie gwiazdy prezentowały się bardzo stylowo!