Anastasiya Yandaltsava uwielbia być w centrum uwagi i z tego powodu potrafiła w przeszłości robić naprawdę szalone rzeczy. Wiele z jej licznych wybryków i słownych potyczek uwieczniły zresztą telewizyjne kamery. Gwiazda programów typu reality show ma już na swoim koncie udział m.in. w Ex na plażyWarsaw Shore oraz rosyjskim Dom-2.

Warto jednak wspomnieć, że Anastasiya próbowała swoich sił w polskiej telewizji już sporo wcześniej - jej pamiętne popisy przed jurorami na castingu do Top Model, ocierające się momentami o erotyczny pokaz rodem z klubu ze striptizem, zakończyły się wyniesieniem jej na rękach ze studia przez Michała Piróga. Od tamtego czasu w jej życiu zaszły jednak spore całkiem spore zmiany.

Anastasiya Yandaltsava - wiek, pochodzenie, kariera

Anastasiya ma 26 lat. Jej wschodni akcent to nie przypadek - pochodzi bowiem z Białorusi. Choć studiowała lingwistykę, to do Polski przyjechała głównie po to, aby zaistnieć w show-biznesie. W osiągnięciu tego celu bez wątpienia pomaga jej przebojowa osobowość i kosmiczna wręcz samoocena.

Uwielbiam swój charakter, to jak wyglądam i oczywiście swoją pewność siebie - przyznaje bez ogródek.

W ostatnich latach zajmuje się głównie występami w kolejnych programach telewizyjnych, ale jednocześnie określa siebie mianem charakteryzatorki, stylistki, projektantki mody, makijażystki, tancerki i modelki. Jej najnowsza pasja to malarstwo.

Mało kto wie, że oprócz projektowania ubrań, zaczęłam malować. Malowanie pozwala mi coraz lepiej poznawać samą siebie, odkrywać coś o czym zapomniałam i czerpać z tego niesamowite inspiracje. W malowaniu jestem częścią naszego pięknego Universe, mogę wibrować w harmonii z Siłami Kosmicznymi, osiągając w ten sposób łączność duchowa że wszystkim wokół mnie i własnym wnętrzem - wyznała.

Anastasiya Yandaltsava - chłopak

Nie jest tajemnicą, że Anastasiya była w przeszłości w związku z inną gwiazdą Warsaw Shore, Damianem Zduńczykiem. Przebojowa Białorusinka i „Stifler” byli parą tylko przez cztery miesiące. Mimo to, nie żywią do siebie żadnej urazy i nadal są dobrymi znajomymi. O miłosnych podbojach celebrytki zrobiło się znów głośno w mediach w sierpniu ubiegłego roku. Wtedy też pokazała w mediach społecznościowych swojego nowego, tajemniczego partnera, ale dziś próżno już szukać tej fotografii na jej instagramowym profilu. Obecnie Anastasiya raczej unika wypowiadania się publicznie na tematy związane z jej życiem uczuciowym.

Zobacz także:

Anastasiya Yandaltsava - One Night Squad

Na przełomie lutego i marca Anastasiya poleciała na Zanzibar, aby wziąć udział w nagraniach do zupełnie nowego reality show o nazwie One Night Squad. Co ciekawe, wśród uczestników znalazł się też m.in. wspomniany wcześniej Stifler.

Emisja survivalowego programu, nawiązującego klimatem m.in. do Azja Express, startuje 28 maja w Player.pl i 4 czerwca w telewizyjnej Siódemce.

Anastasiya Yandaltsava - Instagram

Jeśli chcecie być na bieżąco z nowościami z życia prywatnego i zawodowego tej charyzmatycznej celebrytki, to koniecznie zaobserwujcie jej oficjalny profil na Instagramie (znajdziecie go pod nazwą @anastasiya_siya369).