Na horyzoncie mamy nowy romans w międzynarodowym show-biznesie? Fani i fanki nie mają wątpliwości, że Andrew Garfield i Phoebe Dynevor łączy coś więcej niż zawodowa sympatia czy platoniczna przyjaźń. Aktor znany z takich produkcji jak „Tick Tick... Boom”, „Niesamowity Spider-Man”, „Przełęcz ocalonych” czy „The Social Network” podobno nie jest już do wzięcia. 39-latek pojawił się niedawno na londyńskiej na imprezie magazynu GQ „Men Of The Year Awards 2022”. Zagraniczne media zauważyły podczas wydarzenia nietypową więź między Spidermanem a 27-letnią aktorką znaną z Netfliksowej produkcji „Bridgertonowie”.

Andrew Garfield jest już zajęty? Aktor jest łączony z gwiazdą serialu „Bridgertonowie”

W zeszłym tygodniu odbyła się coroczna impreza magazynu GQ „Men Of The Year Awards”. Na czerwonym dywanie nie zabrakło jednego z najbardziej rozchwytywanych Brytyjczyków (no, może poza Tomem Hollandem) – Andrew Garfileda, który tego wieczoru postawił na klasyczny czarny garnitur, śnieżnobiałą koszulę i krawat, krawat w kolorze marynarki, za to w drobne białe kropki. To jednak nie stylizacja 39-letniego aktora przykuła wówczas uwagę dziennikarzy i dziennikarek. Zagraniczne media rozpisują się na temat relacji artysty z 27-letnią Phoebe Dynevor. Jak podają anonimowe źródła, między aktorami szybko zaiskrzyło. 

Pomiędzy nimi nastąpiło natychmiastowe zauroczenie. Znają się dzięki różnym ludziom w branży i mają wiele wspólnego. To z pewnością nie jest jednorazowe spotkanie. Po tym jak wyszli razem z gali spotkali się ponownie i zachowują się jak prawdziwa para – ujawnia „The Sun” 

 

Podobnego zdania są fani i fanki aktora, którzy i które zapowiadają nowy związek w show-biznesie. Phoebe w zeszłym roku rozstała się z Petem Davidsonem po niecałych pięciu miesiącach związku. Andrew natomiast w kwietniu tego roku rozstał się z modelką Alyssą Miller. "Ich zobowiązania w pracy i harmonogramy utrudniały kontynuowanie związku" - podało wówczas Entertainment Tonight. Czy ta dwójka jest już gotowa na nową miłość? Zostaje nam czekać i bacznie obserwować poczynania nowej domniemanej power couple.