Andziaks i Luka – początki związku, rozstanie i powrót

Rzadko zdarza się, że o początkach znajomości znanej pary wiemy wszystko w najdrobniejszych szczegółach. Tych dwoje jednak nigdy nie miało oporów przed tym, aby dzielić się z widzami intymnymi momentami swojego wspólnego życia. Dzięki ich rozbrajającej otwartości wiemy, że Andziaks i Luka, a właściwie Angelika i Łukasz Trochonowiczowie, poznali się dokładnie 28 lutego 2015 roku. Do ich pierwszego spotkania doszło konkretnie podczas imprezy w nieistniejącym już klubie nocnym DeLite w Warszawie. Influencerka twierdzi, że wyglądało ono praktycznie jak scena z komedii romantycznej.

On stał na didżejce, ja schodziłam schodami, było jak w filmach. Ja zapatrzyłam się w niego, on zapatrzył się we mnie. Później przysiadł się do nas do loży. Rozmawialiśmy. Później zgadaliśmy się na Facebooku i umówiliśmy się na kolejną imprezę – wspomina Andziaks w nagraniu z tamtego okresu.

Jak to zwykle bywa w miłości, początki ich znajomości były cudowne. Z czasem w relacji młodej pary pojawił się jednak poważny kryzys. Jesienią 2016 roku, czyli półtora roku związku, Angelika i Łukasz zdecydowali się rozstać.

Rozstaliśmy się w przyjacielskich stosunkach. Piszemy ze sobą i rozmawiamy, ale nie widzimy siebie razem. Co innego mamy w głowach, czego innego chcemy – tłumaczyła Andziaks.

Więcej o powodach ich chwilowego rozstania youtuberka opowiedziała dopiero w 2018 roku podczas jednego ze wspólnych Q&A ze swoim ukochanym.

Troszeczkę nie mogliśmy się dotrzeć, porozumieć. Chyba po prostu byliśmy jeszcze za młodzi na taki poważny związek, jaki zawsze chcieliśmy mieć. To nas przerosło – wyjawiła.

Andziaks i Luka wrócili do siebie po dziewięciu miesiącach. Nie ukrywają, że w międzyczasie ochoczo korzystali ze statusu singli i spotykali się z innymi osobami. Wyznali, że po powrocie ich relacja stała się znacznie głębsza i dojrzalsza. Już dwa miesiące po tym, jak zdecydowali się znów być parą, zdecydowali się zamieszkać we dwoje.

Fajnie się ułożyło. Uważam, że ta przerwa była potrzebna. Dużo nam to dało do myślenia. Zmieniliśmy niektóre zachowania. Zmieniliśmy wiele rzeczy, które nam w sobie nie pasowały – stwierdziła po czasie celebrytka.

Andziaks i Luka rodzicami

Angelika i Łukasz niemal od początku swojej wspólnej przygody w internecie wprost mówili o tym, że pragną kiedyś zostać rodzicami. 24 września 2019 roku para poinformowała, że spodziewa się swojego pierwszego dziecka.

Zobacz także:

Jestem taka szczęśliwa! Moje wymarzone dziecko już za kilka miesięcy przyjdzie na świat – oświadczyła Andziaks.

Ich pociecha urodziła się 8 maja 2020 roku. Andziaks i Luka powitali na świecie córeczkę, której dali na imię Charlotte. Trochonowicz podarował z tej okazji swojej partnerce bukiet złożony z 200 róż.

Dziękuję pięknie za wszystkie gratulacje! Jesteśmy od wczoraj w domu i czujemy się cudownie! Nasza córeczka to istny aniołek. Tak bardzo ją kocham! – pisała już 2 dni później świeżo upieczona mama.

Andziaks i Luka – zaręczyny i huczny ślub

Angelika Zając i Łukasz Trochonowicz nie spieszyli się z zalegalizowaniem swojego związku. Youtuber oświadczył się swojej wybrance 11 lipca 2020 roku, czyli dwa miesiące po narodzinach ich córki.

Niezwykle wystawny ślub pary odbył się 14 lipca 2022 roku. Panna młoda w trakcie ceremonii miała na sobie imponująca suknię zaprojektowaną przez Roberta Czerwika. Na weselu influencerów bawiła się plejada twórców internetowych, celebrytów i artystów, w tym Ola Nowak, Lil Masti, Sylwia Gaczorek, Magdalena Pieczonka oraz Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski.

Myślicie, że Andziaks i Luka mają szansę stać się kolejną power couple w polskim show-biznesie?