Pamiętacie jak wykończona morderczym wyścigiem Małgorzata Rozenek krzyczała do Radosława Majdana „nie mów do mnie teraz!”? Albo jak Renata Kaczoruk rzucała jajkami w konkurentów, a Hanna Lis zasłabła podczas wykonywania jednego z zadań? Wszystko wskazuje na to, że widzowie TVN mogą być wkrótce świadkami równie emocjonujących zdarzeń z udziałem polskich celebrytów. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, właśnie ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu „Azja Express”. W sieci pojawiły się już pierwsze przecieki z planu.

„Azja Express 2022” – nazwiska uczestników

Lista uczestników trzeciego sezonu „Azja Expres” miała być pilnie strzeżoną tajemnicą. Plany stacji zostały jednak pokrzyżowane szybciej niż ktokolwiek mógł się spodziewać. Zaledwie kilka dni po rozpoczęciu zdjęć internauci dotarli do nieoficjalnych materiałów zza kulis programu, na których widać niektórych uczestników nowej edycji.

Dzięki nagraniom i zdjęciom opublikowanym na instagramowym profilu zagranicznej kawiarni, dowiadujemy się, że w kolejnym sezonie „Azja Expres” wystąpią z pewnością Angelika i Łukasz Trochonowicz, czyli para influencerów znanych w sieci lepiej jako Andziaks i Luka, a także piosenkarka Reni Jusis, której partnerem w programie jest znany ogrodnik re.dor, czyli Remigiusz Dorawa.

Jak donosi serwis Plejada.pl, w gronie uczestników rzekomo znaleźli się też m.in. Paulina Krupińska i Adam Zdrójkowski.

„Azja Express” – gdzie jest kręcony 3. sezon programu?

Po dwóch sezonach nakręconych w krajach Ameryki Łacińskiej, program powrócił do Azji. Dzięki śledztwu internautów wiemy już, że wyścig rozpoczął się w Turcji. Z ustaleń serwis Wirtualnemedia.pl wynika, że program będzie także realizowany na terenie Gruzji i Uzbekistanu.

„Azja Express 2022” – prowadząca

Przypomnijmy, że w latach 2016-2017 program „Azja Express” prowadziła Agnieszka Woźniak-Starak. Gospodynią nadawanego w latach 2018-2020 analogicznego programu „Ameryka Express” została Daria Ładocha. Wirtualnemiedia.pl donosi, że została ona także prowadzącą najnowszej edycji show.

Daria Ładocha / mat. prasowe TVN

Zobacz także:

„Azja Express 2022” – kiedy premiera?

Data premiery 3. sezonu na razie nie została oficjalnie ogłoszona. Program wstępnie ma znaleźć się w ramówce TVN wiosną 2023 roku.