Można powiedzieć, że Paul Mescal ma teraz swoje pięć minut. Główna rola męska w serialu „Normalni ludzie” na podstawie bestsellerowej powieści autorstwa Sally Rooney o takim samym tytule przyniosła mu międzynarodową sławę i rozgłos. Potem wystąpił w głośnej „Córce”, a już niebawem zobaczymy go w „Aftersun”, gdzie zagra młodego ojca, który wyjeżdża ze swoją córką na wakacje. Oczywiście wiele fanek i fanów interesuje się nie tylko jego poczynaniami zawodowymi, ale również życiem osobistym. I choć irlandzki aktor bardzo dba o swoją prywatność, serwisy show-biznesowe regularnie informują o jego szczegółach. Pod koniec ubiegłego roku tabloidy ogłosiły rozstanie Paula Mescala z Phoebe Bridgers. Spotykali się przez ponad dwa lata, plotkowano także o zaręczynach. Niestety wszystko wskazuje na to, że wokalistka związała się z kimś innym. Ostatnio znów zrobiło się głośno o 26-latku. Został bowiem przyłapany w kawiarni w towarzystwie Angeliny Jolie oraz jej córki – Shiloh Jolie-Pitt. Dlaczego spotkali się na wspólną kawę? I co ich właściwie łączy?

Angelina Jolie i Paul Mescal zostali przyłapani w kawiarni

Rosnąca popularność Paula Mescala na całym świecie sprawiła, że w sieci pojawiło się wiele poświęconych mu fanpage’y. Ostatnio na jednym z takich kont fanowskich na Instagramie opublikowano Instastories ze zdjęciem, dzięki któremu dowiedziałyśmy się, że aktor spotkał się z Angeliną Jolie oraz Shiloh Jolie-Pitt w kawiarni Almeida Café & Bar w Londynie. Fotografia została wykonana z oddali, do tego z ukrycia. Dlatego nie sposób ocenić, jak czuli się w swoim towarzystwie. Nie wiadomo też, o czym rozmawiali. Niestety relacja nie jest już dostępna. 

Angelina Jolie i Paul Mescal – co ich łączy? 

Zdjęcie wywołało lawinę plotek i spekulacji. Fanki oraz fani obu gwiazd zastanawiają się, co ich łączy. Popularne serwisy show-biznesowe piszą o „randce w kawiarni”. Warto jednak pamiętać, że Paulowi Mescalowi i Angelinie Jolie towarzyszyła jej nastoletnia córka. Co więcej, z opisu stories wynika, że gwiazda takich produkcji jak „Lara Croft: Tomb Raider”, „Pan i Pani Smith”, „Turysta” czy „Czarownica” oraz Shiloh obejrzały wcześniej sztukę „A Streetcar Named Desire” w teatrze Almeida, gdzie Paul Mescal wcielił się w jedną z postaci. W związku z tym bardzo możliwe, że chciały porozmawiać o jego występie albo (po prostu) przyjaźnią się. 

Co ciekawe, dziennikarze z serwisu „People” próbowali skontaktować się z osobami reprezentującymi Angelinę Jolie i Paula Mescala w mediach, jednak do tej pory nie otrzymali odpowiedzi. Jeśli natomiast poznamy szczegóły ich relacji, na pewno was o tym poinformujemy.